Tekken: Bloodline için Yayın Tarih Netleşti

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Netflix, Tekken: Bloodline için merak edilen yayın tarihini sonunda açıkladı. Bu yıl içerisinde yayınlanması beklenen birinci kısmı ne vakit izleyebileceğiz? Ayrıntılar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere Tekken anime dizisi, Mart ayı içerisinde duyurulmuştu. Jin Kazama karakterine odaklanılacak ve birinci kısmın de bu yıl içerisinde yayınlanacağının kelamı verilmişti. Kıssaya nazaran, devasa bir şeytan Ogre ansızın ortaya çıkıyor ve ardından yaşanan çabanın sonunda Jin’in bedel verdiği her şeyi yok oluyor ve ömrü da sonsuza dek değişiyor. Yaşanan trajedi karşısında intikam yemini eden karakterimiz, bunun için gereksinimi olan gücü elde edebilmenin yolunun da The King of Iron Fist turnuvasından geçtiğini anlıyor.

Tekken: Bloodline Ne Vakit Geliyor?

Aslına bakarsanız Tekken için daha evvelce 1998, 2009 ve 2011 yıllarında animasyon sinemaları ve sinema uyarlaması görmüştü. Ne var ki özellikle sinema uyarlaması ziyadesiyle olumsuz reaksiyonlar almıştı. Bakalım bu yeni anime dizisi nasıl karşılanacak? Bunu öğrenmek için önümüzde fazla bir vakit yok diyebiliriz. Netflix tarafından yapılan duyuru ile birinci kısmın 18 Ağustos 2022 Perşembe günü yayınlanacağı, beraberinde yeni bir fragman ile ortaya çıktı.

Netflix şirketinin oyun dalına uygundan uyguna ehemmiyet vermeye başladığını biliyoruz. Geçtiğimiz sene yayınlanan Resident Evil: Infinite Darkness animasyon dizisinin sonrasında, mavi kirpi Sonic karakterinin maceralarının anlatıldığı Sonic the Hedgehod sinema serisi, geçtiğimiz aylarda duyurulan yeni BioShock sinema uyarlaması ve 14 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan ve bağımsız bir kıssa sunan yeni Resident Evil dizisi bunlardan birkaçı. Bakalım Tekken anime dizisi nasıl karşınalacak? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir