Street Fighter 6 Demosu Yayınlandı!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 23, 2023 Yorum Yok

Capcom tarafından yapılan İlan ile Street Fighter 6 demosu PlayStation 4 ve PlayStation 5 için yayınlandı. Şayet oyunu merak ediyorsanız, PlayStation mağazaya koşun. öbür platformlar için de yakın bir vakitte yayınlanacak.

Street Fighter serisinin yeni oyunu, 2 Haziran 2023 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Bugünün birinci saatlerinde gerçekleştirilen Street Fighter Showcase sırasında, World Tour modu, Avatar Battles, Year 1 yol haritası ve dahası gösterildi.

Street Fighter 6 Demosu PlayStation için Yayında

Yarım saat kadar süren sunumda ayrıyeten oynanabilir demo duyurusuna da Şahit olduk. Ne Mevcut ki şu Lahza için yalnızca PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcılarının erişimine Aleni iken, 26 Nisan 2023 tarihi prestijiyle PC ve Xbox Series kullanıcılarıyla da buluşacak.

World Tour ismindeki Biricik oyunculu senaryo moduna kısa bir nazar atmamıza İmkan tanından demoda Ryu ve Luke karakterleri seçilebilir durumda. Ayrıyeten Avatar Creation sistemini de inceleyebilmemiz Muhtemel olacak.

Diğer yandan, Year 1 planlarının kesimi olarak 2023 yılının Sonbahar mevsimi ile 2024 yılının Sonbahar mevsimi ortasında dört yeni Ira takıma katılacak. Bunlardan birincisi yaz mevsiminde istikbal olan Rashid olacak. Sonrasında ise Sonbahar mevsiminde seri için yeni bir Çehre olan A.K.I., önümüzdeki yılın kış mevsiminde Ed ve nihayet olarak ilkbahar mevsiminde de Akuma bizlerle olacak.

Street Fighter Showcase yayınını tamamına ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir