Stray için Tuhaf Bir Mod Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Bir mod üreticisinin ortaya koyduğu JOKE MOD CJ, oyun dünyasının ünlü karakterlerinden Carl Johnson‘ı Stray oyununa konuk ediyor. Lakin bu, hayli farklı bir halde oluyor. Ayrıntılar haberimizde.

Son devirde oyuncuların ilgi odağı olan Stray, 19 Temmuz 2022 tarihinde PC (Steam), PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulmuştu. PlayStation Plus Extra, Premium ve Deluxe abonelerinin ek fiyat ödemeden erişim sağlayabildikleri oyun, ailesinden ayrılıp da robotların yaşadığı meyyit bir kente düşen ve kurtulmanın yollarını arayan sempatik bir kedinin yaşadıklarını anlatıyor. Senaryo boyunca, hafızasını kaybetmiş olan B-12 isimli minik bir robot da öteki robotlar ile etkileşime geçmek için bize yardımcı oluyor.

Stray için Tuhaf Bir Mod, CJ’i Oyuna Getiriyor

Çıkışının üzerinden fazla bir vakit geçmemiş olmasına karşın, kedimizin rengini değiştirebildiğimiz dahil birçok farklı mod bulunuyor. Sirgalahad172 isimli kullanıcı ise farklı bir çalışmaya imza atarak, Grand Theft Auto: San Andreas – Definitive Edition oyunundaki ana karakterimiz Carl Johnson’ı Stray’e konuk etti.

Üreticinin “Carl Johnson’ın halihazırdaki bütün oyunlara modlanması gerektiği için, bu mod latife amaçlıdır” yorumu ile yayınladığı JOKE MOD CJ, Nexusmods sitesi üzerinden indirilebiliyor ve Grand Theft Auto: San Andreas ana karakterinin oyundaki her bir kedinin yerine geçmesini sağlıyor. Yönettiğimiz de buna dahil.

Bildiğiniz üzere, San Andreas oyundaki bir yan vazifede Carl Johnson bir şeytani büyücü tarafından lanetleniyor ve başka oyun cinsleri ortasında sonu gelmez bir halde sürüklenmeye başlıyor ve senaryonun geçtiği kentin sunmadığı birçok şeyi deneyimliyor. Haliyle bu modun da ona bir nevi selam gönderme manası taşıdığını da söyleyebiliriz. Esasen kimi kullanıcıların da bu yüzden JOKE MOD CJ’i ürkütücü bulduğunu söylediği görülebiliyor.

Kurulum için yapmanız gereken ise, Stray’in suram klasörüne gidip, indirdiğiniz .rar evrakının içinden .pak evrakını paks klasörünün içinde atmak olacak. Keyifli oyunlar dileriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir