Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 5 – 11 Aralık

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Aralık ayının ortalarına yaklaşıyor iken, Steam’de geçen haftanın en Fazla satanları da ortaya çıktı. Bakalım kullanıcıların ilgisi ne istikamette olmuş? Ayrıntılar haberimizde.

Steam’de Geçen Haftanın En çok Satanları Ortaya Çıktı

  1. Steam Deck
  2. Dwarf Fortress
  3. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  4. Warhammer 40.000: Darktide
  5. IXION
  6. Assassin’s Creed Valhalla
  7. EA SPORTS FIFA 23
  8. Red Dead Redemption 2
  9. Valve Index
  10. Cyberpunk 2077

5 – 11 Aralık 2022 ortasını kapsayan haftada Steam Deck Yine liderliğini sürdürüyor. Bildiğiniz üzere haftalar sonra Çağdaş Warfare 2 tarafından tahtından indirilmiş olan aygıt, yakın bir Vakit Evvel tekrardan birinci sıraya çıkmıştı. Bu da, gördüğü ilginin ne derece yüksek olduğunu gösteriyor.

İkinci sırada Dwarf Fortress karşımıza çıkıyor. 6 Aralık 2022 Salı günü satışa sunulmuş olan oyun, Warhammer 40.000: Darktide oyununu yerinden etmiş ve dördüncü sıraya düşmesine neden olmuş. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 ise var yerini koruyor. Yani hala üçüncü sırada.

Listenin beşinci sırasında yeni ismi IXION yer alır iken, Dwarf Fortress ile tıpkı gün çıkan Assassin’s Creed Valhalla da altıncı Alelade birinci ona ismini yazdırmış.

Güncel listede FIFA 23 oyununun yedinci Alelade Geri dönüş yapmış olduğunu görüyoruz. Sekizinci, dokuzuncu ve onuncu sıralarda ise bir evvelki listede de bulunan oyunlar karşımıza çıkıyor. O denli ki Red Dead Redemption 2 iki basamak ve Cyberpunk 2077 de üç basamak gerilemiş. Valve Index ise tıpkı yerde kalmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir