Sony PC Uyarlamaları Stratejisinden Bahsetti

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 19, 2023 Yorum Yok

Famitsu tarafından yapılan röportaj ile Sony PC uyarlamaları stratejisinden bahsetti. He ne kadar birinci günden çıkmayacak olsa da, en azından ne kadar bir müddet beklememiz gerektiği iddiası olarak söylendi.


İlginizi Çekebilir: PC’ye Gelen PlayStation Oyunları Sony’ye Aka Kâr Sağlıyor


Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Sony Interactive Entertainment, PC için çıkarttıkları PlayStation oyunlarının kendilerine ziyadesiyle Aka kâr sağladığını ve ‘Diğer’ kısmında elde edilen gelirin Sene sene artış gösterdiğini lisana getirmişti. Bunun sonucunda, daha Çok PC uyarlamasının da yolda olduğunu kelamlarına eklemişti. Bu elbette biz oyunlar için nihayet derece harita bir haber ve gözlerimize şimdiden Bloodborne iç olmak üzere öteki PlayStation 4 ve 5 oyunlarına çevirdik bile.

Sony PC Uyarlamaları İçin Nasıl Bir Strateji Oluşturdu?

Yakın bir Vakit Evvel Japon oyun mecmuası Famitsu tarafından yapılan röportajda konuşan Sony Interactive Entertainment lideri ve Üst Yöneticisi Jim Ryan, önümüzdeki devirde çıkacak birinci parti PlayStation oyunlarının PC için ne Vakit satışa sunulacağına açıklık getirdi.

Ryan, şirket stratejisine bağlı olarak PC uyarlamalarını kademeli fiyat iken var konsola Özel oyunları da arttırmayı planlıyormuş. PC kullanıcılarının bu oyunları platformlarına oynamak için iki yahut üç sene beklemelerinin gerekebileceğini de kelamlarına ekledi.

“PS5’e Özel oyunların ehemmiyetini biz de Fazla uygun anlıyoruz. Daha Evvel de belirttiğim üzere, PlayStation Studios’un anne sorumluluğu insanların en yeni PS’yi kullanarak oyun tecrübesinin keyfini çıkarmasını sağlamaktır. PS5’e Özel oyunların sayısını artırıyor ve PC sürümünün çıkışını kademelendiriyoruz.”

Diğer yandan, her ne kadar birkaç Yıl tedarik sorunu yaşanmış olsa da var jenerasyon konsolun şimdiye kadar olan en güzel başlangıcı yaptığını söyleyen Sony Interactive Entertainment lideri ve Üst Yöneticisi Jim Ryan, Rise of the Ronin, Final Fantasy 16 ve Marvel’s Spider-Man 2 ile Olumlu ivmenin sürdürülmesinin planlandığını da söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir