Sony Haftaya Yeni Sunum Gerçekleştirecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Sony haftaya yeni sunum gerçekleştirmek için hazırlık yapıyor. Söylenene nazaran yeni oyuncu kulaklıkları, PlayStation uyumlu monitörler ve yeni DualSense kolu ile bu esnada tanışacağız. Ayrıntılar haberimizde.

Japonya menşeli teknoloji devinin bir müddettir yeni eserler üzerinde çalıştığına dair birtakım dedikodular duyuyorduk. Bunların sonuncusu ise PlayStation 5 için geliştirildiği söylenen ve Tom Henderson tarafından Try Hard Guides üzerinden yayınlanan makale ile ayrıntılandırılan yeni DualSense koluydu. Henderson bu kolun duyurusunun bu ayın sonuna kadar gerçekleştirileceğine işaret etmişti.

Yakın bir vakit öce de Sony UK tarafından Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile önümüzdeki hafta içerisinde Find Your New Zone ismi altında bir sunumun gerçekleştirileceği ortaya çıktı. 28 Haziran 2022 Salı günü TSİ 00:00 sıralarında başlayacak olan bu sunum, birçok farklı eserin de duyurusuna sahne olacakmış üzere görünüyor.

Sony Haftaya Yeni Sunum ile Neler Duyuracak?

Oyunculara odaklı yeni eser çizgisinin gün yüzüne çıkartılacağı Find Your New Zone sunumu sırasında, daha evvelden sızdırılan ve Inzone etiketi altındaki giriş, orta ve üst düzey oyuncu kulaklıklarının duyurulacağı aktarıldı. Bunların yanı sıra, tekrar Inzone etiketine sahip PlayStation konsolları için VRR özellikli ve düşük yansıma vadeli iki farklı monitörün de tanıtılacağı söyleniyor. Bunlardan bir tanesi 4K, başkası ise 1080p çözünürlük destekleyecekmiş.

Son olarak, yakın bir vakit evvel Tom Henderson tarafından bahsedilen ve PlayStation 5 için geliştirilmekte olan yeni DualSense kolunun da tekrar bu özel sunumda sahneye çıkacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir