Sonic Frontiers, 2023’te Bolca Yeni İçerik Alacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

SEGA tarafından Sonic Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Sonic Frontiers için önümüzdeki Yıl boyunca yayınlanacak olan içerik yol haritasına ait birinci ayrıntıları açıkladı. Görünüşe nazaran oyunun sahipleri için hoş bir Yıl olacak.

Sevimli mavi kirpimizin maceraları yeni oyunlar ile devam ediyor. Sonic Frontiers, geçtiğimiz ay içerisinde satışa sunulmuştu. Metacritic skorları pek parlak olmasa da nihayet devirde oldukça bir konuşulan oyununda, SEGA ve Sonic Team bu sefer bizleri Aleni dünyaya bıraktılar. Gizemli Starfall Islands üzerinde maceradan maceraya koşarken, Chaos Emerald’ları toplamaya çalışacak ve birbirimizden başka düştüğümüz arkadaşlarımız ile yine buluşmaya çalışacağız.

Bu hafta yapılan yeni İlan ile SEGA, Sonic Frontiers için planlanan 2023 yılı içerik yol haritasını ayrıntılandırdı.

Sonic Frontiers için Ne Cin İçerikler Planlanıyor?

Yol haritasında yer Meydan ve yeni hikaye içeriği, yeni modlar ve hatta yeni karakterlerden oluşacak bu içerikler, yılın farklı vakitlerinde fiyatsız olarak yayınlanacak. Şu Lahza için Tüm güncellemelerin ayrıntıları paylaşılmış değil, ancak birinci yayınlanacak olanın fotoğraf ve müzik kutusu ve yeni Saha okuma modları içereceği belirtildi.

İkinci güncellemede mavi kirpimizin yeni yaşının kutlanacağı yeni bir içerik, Aleni bölge Saha okumalarının ve yeni bir Koco yaratığı olacak iken, üçüncü ve yılın nihayet güncellemesinde ise yeni bir hikaye içeriği ve Amy, Knuckles ve Tails iç oynanabilir yeni karakterler karşımıza çıkacak.

Şu haliyle içerik manasında tatmin edici şeyler görecekmişiz üzere görünüyor. Elbette bütün ayrıntılar açıklanana kadar beklemek daha sağlıklı olacaktır, fakat önümüzdeki Yıl boyunca oyunun oldukça dayanak göreceğini bilmek sevindirici oldu. Bakalım SEGA Sonic Frontiers için içerik ayrıntılarını ne Vakit açıklayacak? Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir