Skywind Oynanış Videosu, Bir Görevi Kesintisiz Gösteriyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 02, 2023 Yorum Yok

The Elder Scrolls Renewal ProjectSkywind oynanış videosu ile karşımıza çıktı. Yirmi dakikalık görüntü, oyundaki bir vazifesi gösteriyor. Ayrıntılar haberimizde.

Skywind, tıpkı Skyblivion üzere The Elder Scrolls Renewal Project isimli bir takımın üzerinde çalıştığı etkileyici bir proje oluyor. Daha açıklayıcı olması açısından, istekli bir hayran grubu tarafından seri oyunlarının yenilenmiş sürümleri için yürütülen bir proje diyebiliriz. Birinci oyunları ise 2006 yılında satışa sunulan Oblivion motoru ile yenilenen Morrowind için düğmeye basılan Morroblivion olmuştu.

Skywind ise 2016 yılında satışa sunulan Skyrim Special Edition motoru ile Creation Engine ile yenilenen Morrowind. Sanatkarlar, bestekarlar, dizayncılar, geliştiriciler ve seslendirme sanatkarları dahilinde yetmiş Benlik bir grubun özverili çalışması ile yürütülen bu çalışmada, Özgün oyunun bütün kaplamaları, müzikleri, araştırma vazifeleri ve oynanışı iç bütün oyun varlıkları yine tasarlanıyor.

Skywind Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Oldukça uzun vakittir devam eden bu projeye dair, Vakit içerisinde gerek yazılı gerekse de görüntülü sayısız bilgilendirme yapılmıştı. Bugün ise yirmi dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz görüntü, külle kaplı Molag Amur bölgesindeki Üçerkiller Tapınağı casusu rolüne büründüğümüz Necromencer in Mawia vazifesini baştan sona gösteriyor.

Videonun İzah kısmında ayrıyeten gruba iştirakte bulunmak isteyenler için de bir adres bırakmışlar. Görünüşe nazaran projeyi Mümkün olan en kısa müddette ve en sağlıklı formda bitirmeyi hedefliyorlar. Dilerseniz, buradan inceleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir