Skull and Bones Görüntüleri Sızdırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 22, 2023 Yorum Yok

Reddit üzerinden yapılan paylaşım ile  yeni Skull and Bones imgeleri sızdırıldı. Bu manzaralar, oyunun var durumu hakkında bilgi veriyor. Ayrıyeten görünüşe nazaran yeni bir erteleme de Laf konusu.


İlginizi Çekebilir: Ubisoft+ Çoklu Erişim ile Artık Türkiye’de!


Fransız yayıncının Singapur stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan Skull and Bones, E3 2017 fuarında duyurulmuş olan bir MMO oyunu oluyor. var jenerasyon konsollar ve PC için satışa sunulması beklenen oyun için oldukça karanlık bir periyottan geçildikten sonra, geçtiğimiz sene prestijiyle bir Geri dönüş yapılmış ve ayrıntılı yeni bilgiler edinmiştik. Ne Mevcut ki hala ertelenme haberleri de gelmeye devam ediyor.

Yeni Skull and Bones İmajları Sızdı

Son olarak 2024 finansal yılının birinci çeyreğinde çıkacağı belirtilmiş olsa da net bir tarih verilmemişti. Bunda elbette gösterilen oynanış sekanslarının tatmin edici olmayışının tesiri de Aka diyebiliriz. Haziran ayındaki Ubisoft Forward sunumu sırasında bir Kez daha karşımıza çıkmasını beklediğimiz korsan temalı canlı servis oyunu için, Reddit üzerinden yeni ekran imajları sızdırıldı.

Bu imajlar, Ocak ayındaki oynanış gösterim ile misal düzeyde görünüyor. Yani ortadan geçen dört aylık süreçte, görsel açıdan pek bir basamak kaydedilememiş üzere.

Diğer yandan, yakın bir Vakit evvel, Ubisoft tarafından geride bıraktığımız çeyreğe ait olarak gerçekleştirilen finansal konferans sırasında, oyunun 2024 finansal yılının birinci çeyreğine de yetişmeyeceği söylendi. öteki bir deyişle, önümüzdeki yılın Temmuz ayından Evvel beklememek gerekiyor. Lakin Üst Yönetici Yves Guillemot, grubun geliştirmede evre kaydetme suratından ve formundan mutlu olduğunu lisana getirdi.

Başlangıçta Assassin’s Creed IV: Black Flag için bir genişleme olarak planlanmışsa da sonradan Müstakil bir proje haline getirilen Skull and Bones, tercihen Biricik şahıs yahut iki Dost ile kooperatif olarak yahut PvP olarak oynanabilecek. hikaye olarak da Sainte-Anne ismi verilen bir gemi kazasından kurtulmayı başarmış olan bir korsanın rolüne bürüneceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir