Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi Yakında Açıklanabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 23, 2023 Yorum Yok

PAP Business tarafından yapılan röportajda Kıymetli açıklamalarda bulunan Bloober Team Üst Yöneticisi Piotr Babieno tarafından söylenenlere bakılırsa, Silent Hill 2 Remake çıkış tarihi duyurusu için önümüzde Çok bir Vakit kalmadı. Ayrıntılar haberimizde.

Mayıs ayından bu yana duyduğumuz Silent Hill 2 Remake söylentileri, Ekim ayında gerçekleştirilen Silent Hill Transmission yayını ile nihayete ermişti. Blair Witch, Layers of Fear oyunları, The Medium ve nihayet olarak Observer System Redux ile tanıdığımız Bloober Team tarafından geliştirilen tekrar üretimde, Özgün öyküye bütünüyle bağlı kalınacak iken, müzikler, Ira modellemeleri ve seslendirmeler sıfırdan yapılıyor.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyununun duyurulmasından birkaç hafta sonra heyecan verici bir açıklamada bulunan Polonya menşeli stüdyo, Silent Hill 2 Remake üzerinde üç yıldır çalıştıklarını ve geliştirilme basamağının tamamlanmaya yakın olduğunu müjdelemişti.

Silent Hill 2 Remake Çıkış Tarihi Duyurusu Yakında Olabilir

Aradan geçen beş aylık mühletin akabinde PAP Business tarafından yapılan röportajda konuşan Üst Yönetici Piotr Babieno, yine üretimin teknik olarak Amade ve geliştirilme kademesinin da tamamlanmaya Fazla yakın olduğunu söyledi. Ne Mevcut ki çıkış tarihini belirleme kısmı Konami firmasının ellerindeymiş.

“Silent Hill 2 teknik manada hazır. Oyunun tamamlandığı manasına gelmiyor, fakat yakınız. Lakin çıkış programı konusu ortaklarımıza bağlı. Reklamın neye benzeyeceği ve oyunun ne Vakit çıkacağı bizim ellerimizde değil.”

Silent Hill 2 Remake, Sony Interactive Entertainment ile Konami ortasındaki muahede doğrultusunda konsol tarafında PlayStation 5 ve PC için satışa sunulacak. öteki bir değişle, Xbox Series kullanıcıları için tünelin sonunda bir Fer görünmüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir