Resident Evil 4 Remake’teki Köy Çatışması Erken Bitirilebiliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 27, 2023 Yorum Yok

Bir Twitter kullanıcısı tarafından keşfedilen ayrıntıya nazaran, Resident Evil 4 Remake‘teki köy çatışması erkenden bitirilebiliyor. Pekala bunu nasıl yapacaksınız? Ayrıntılar haberimizde.

On sekiz Yıl sonra yine üretimi ile Geri dönüş yapan Resident Evil 4, nihayet periyotta ortalığı kasıp kavuruyor. Elbette serinin en Fazla beğenilen oyunlarından birisi olmasının tesirinin Aka olduğunu söyleyebiliriz. O denli ki 2005 yılında çıkan oyun, yıllara Saha okumuş ve birinci günkü zevki vermeye devam etmişti. Hiç elbet ki Resident Evil 4 Remake için de bu durum geçerli olacak.

Oyunun öyküsü, liderin kaçırılan kızı Ashley Graham’ı kurtarmak üzerine konseyi ve bizlere köyde başlayıp da baş düşmanımızın adasına kadar uzanan üç anne bölgede hem epeyce güçlü hem de keyifli bir macera yaşatıyor. Bu süreçte de pek Fazla farklı Hasım ile yapacağımız savaşlar da bizi bekliyor.


SPOILER UYARISI: Oyunu şimdi oynamadıysanız, buradan sonrasını okumamak, sizin faydanıza olacaktır.


Resident Evil 4 Remake’teki Köy Çatışması Nasıl Erken Bitirilir?

Bildiğiniz üzere senaryonun başlarında bir köy meydanına geliyoruz ve köyün yerlileri tarafından ayrım edilmemiz ile Aka bir kaos başlıyor. Yapmamız gereken ise kilise çanı çalana kadar dayanmak. Bu çan, Özgün oyundaki Seperate Ways senaryosunu oynayan takipçilerimizin de bildiği üzere Ada Wong tarafından çalınıyor. Lakin Twitter kullanıcısı KuyaDenzel95 tarafından yapılan paylaşım ile bu süreyi kendi başımıza kısaltmamız Muhtemel oluyor.

Sizin de gördüğünüz üzere, Dr. Salvador karakterinin sahneye çıktığı sinematik sonrasında, bulunduğunuz meskenin dışından kilise çanını görebilmek Mümkün oluyor. O çanı keskin nişancı tüfeği ile vurmanız durumunda, köylüler de ellerindeki baltaları ve orakları bırakarak kilisenin olduğu tarafa bakıyorlar. Çatışma da böylelikle bitmiş oluyor.

Oldukça Enteresan ve güzel bir ayrıntı olduğunu söyleyebiliriz. Kim bilir keşfedilmeyi bekleyen daha ne ayrıntılar var?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir