Resident Evil 4 Remake İçin Türkçe Yama Yayınlanacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 21, 2023 Yorum Yok

Ülkemizde, resmi Türkçe lisan takviyesi olmayan oyunlar için yama hazırlayan pek Fazla takım mevcut. Anonymous Çeviri de bunların ortasında Değerli bir yere sahip ve yakın bir Vakit Evvel yapılan İlan ile Resident Evil 4 Remake için Türkçe yama hazırlığının başladığı müjdelendi. Görünüşe nazaran, birkaç gün içerisinde tamamlanacakmış. Ayrıntılar haberimizde.

Oyunları Türkçe oynamak gibisi yok. Bunun yanında, dünyaca Ünlü geliştiricileri ve yayıncıların lisanımızı önemsemeleri de bizler için Sevinç kaynağı oluyor. Ne Mevcut ki bu Tüm oyunlar geçerli değil. Böylesi durumlarda da ülkemizdeki Çeviri grupları devreye giriyor. Anonymous çeviri de bu takımlardan bir tanesi ve tahminen de en ünlü olanı diyebiliriz.

Resident Evil 4 Remake İçin Türkçe Yama Geliyor

Kurulduğu vakitten bu yana Dark Souls serisi, Stellaris, Control, Horizon: Zero Dawn, Life is Strange: True Colors, Dead Space Remake, Final Fantasy VII Remake, Hogwarts Legacy, Elden Ring ve daha birçok Aka bütçeli oyun için Türkçe yama hazırlamış olan takımın sıradaki çalışması ise Resident Evil 4 Remake olacak.

Resmi sayfa üzerinden yapılan duyuruya bakılırsa, 20 Mart 2023 tarihi prestijiyle başlanmış ve % 40 oranında tamamlanmış. Maksatları ise oyunun çıkışına kadar yetiştirmekmiş. Sonrasında ise aylık makul bir fiyat karşılığında da bu yamaya erişim sağlayabileceksiniz.

Resident Evil 4 Konusu

Yine Leon Scott Kennedy rolünde olduğumuz oyunda, Birleşik Devletler liderinin kaçırılan kızı Ashley Graham’ı bulmak ve sağ salim meskene Geri getirmek için kuvvetli bir maceraya çıkıyoruz. Yolumuz ise bizi Avrupa bölgesinde, halkı gizemli bir tarikat tarafından Las Plagas ile ele geçirilmiş bir İspanyol köyüne kadar getiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir