Redfall Xbox Series’de 30 FPS Kilidiyle Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 22, 2023 Yorum Yok

Çıkışına birkaç hafta kalmış olan Redfall Xbox Series’de 30 FPS kilidi ile oyuncular ile buluşacak. Yani bir nevi kalite modunda oynamaya mecburi bırakılacağız. Performans modunun ise sonraki bir tarihte yayınlanacağı söylenmiş.


İlginizi Çekebilir: Redfall Ira Tanıtımları: Jacob Boyer


Xbox Series kullanıcıları Arkane Studios ve Bethesda Softworks ikilisine tepkililer. Bunun nedeni ise Redfall ile ilgili olarak yakın bir Vakit Evvel yapılan Düş kırıklığına uğratan İlan oldu. Şayet var nesil Xbox konsoluna sahipseniz ve akıcı bir tecrübe için gün sayıyorsanız, başlığımızdan da edinebileceğiniz bilgi sizi bir oldukça üzecek.

Redfall Xbox Series’de 30 FPS Akıcılıkta Oynanabilecek

Oyunun Twitter hesabı üzerinden yapılan İlan ile Xbox Series için teknik özellikler ortaya çıktı. O denli ki kullandığınız ister S olsun ister X, 30 FPS akıcılıkta oynamak durumunda kalacaksınız. İki model ortasındaki ayrım ise 4K ve 1440p çözünürlük dayanağı olacak. Bunun münasebeti ise, birinci günden iki farklı grafik modunun sunulmayacak olması. Yani her halükarda kalite modunda oynuyor olacaksınız.

Söylenene nazaran, 60 FPS akıcılıkta oynayabileceğiniz Performans modunun sonraki bir tarihte yayınlanacakmış. Ne Mevcut ki rastgele bir gün belirtilmediği, beklememiz haftalar yahut aylar sürebilir. Umarız Çok beklemek durumunda olmayız.

Bu paylaşımın akabinde, elbette kullanıcılar duruma Aka reaksiyon gösterdiler. O denli ki “Harika 1 Nisan latifesi, millet! Biraz geç lakin beni hakikaten güldürdü.”, “Güncelleme birinci gün yaması olana kadar erteleseniz?”, “Bu şirketlerin sahiden Battlefield 2042 üzere oyunlardan öğrenmeleri lazım. Bitmemiş oyunlar için Çabuk etmeyi bırakın! Çıkış gününde en üst Tertip oynanabilirliğe ulaşana kadar bekleyin. Beşerler Çabuk edilmiş düşük kaliteli bir şey oynamaktansa bekleyeceklerdir.” ve “2023 ve 60 FPS’in hala standart olmaması düstur dışı.” biçiminde yorumların yapıldığını görebiliyoruz.

Söz konusu Microsoft şirketinin birinci parti stüdyosu olunca, bu elbette Aka bir Sorun ve her ne ise, Bethesda Softworks şimdilik bir açıklamada bulunmuş değil. Umuyoruz ki Performans modu güncellemesi en kısa müddette yayınlanacaktır. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir