Rainbow Six Siege Konsol Çapraz Platform Desteği Tarihi Verildi

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 08, 2023 Yorum Yok

Önümüzdeki ay içerisinde Rainbow Six Siege konsol çapraz platform desteği en nihayetinde geliyor. Yayınlanan yeni Solar Raid Operation görüntüsüne ek olarak, merak edilen ayrıntılar da ortaya çıktı.

Rainbow Six Siege Konsol Çapraz Platform Dayanağı Geliyor

2015 yılının Aralık ayında satışa sunulmuş olan Rainbow Six Siege, ortadan geçen yedi yıllık müddette ağır bir içerik dayanağı görmüştü. Solar Raid Operation ismi verilen yeni dönem ise 6 Aralık 2022 tarihi prestijiyle başlayacak. Fransız yayıncı tarafından verilen ayrıntılara nazaran, yeni bir Battle Pass, yeni bir harita, Kolombiyalı yei bir Cerrah ve Dereceli 2.0, Square Enix ile sağlanan işbirliği bağlamında NieR Replicant ver.1.22474487139… ve NieR: Automata içerikli kozmetik eşyalar ve yeni Emniyet tedbirleri oyunculara sunulacak.

Yeni dönemin dikkat çeken yanları ortasında, çapraz platform ve etap kaydetme dayanağı bulunuyor. O denli ki artık PlayStation ve Xbox kullanıcıları, Ubisoft Connect aracılığı ile öbür konsoldaki arkadaşları ile ekip oluşturabilecekler. Ne Mevcut ki her Vakit olduğu üzere çapraz platform takviyesi oynama özelliği, tercihe nazaran seçenekler menüsünden kapatılabilecek.

Çapraz etap kaydetme sistemine bağlı olarak, Ubisoft Connect hesabınıza giriş yapabilecek ve kaydettiğiniz kademeyi, biriktirdiğiniz kredinizi ve topladığınız eşyaları kullandığınız platformlarda paylaştırabileceksiniz. Buna ek olarak, Yine Ubisoft Connect hesabınıza Alfa Paketi ekleyebileceksiniz de.

Bugün Ubisoft tarafından yayınlanan 7. Yıl 4. Operasyon görüntüsünü ve Iana YoRHa NieR: Automata fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir