Rainbow Six Siege Commanding Force Operasyonu Başladı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 13, 2023 Yorum Yok

Ubisoft tarafından geçtiğimiz haftalarda ayrıntılandırılan 2023 yılı içerik yol haritası kapsamında, Rainbow Six Siege Commanding Force Operasyonu başladı. Fransız yayıncı tarafından verilen ayrıntılar haberimizde.

Rainbow Six Siege Commanding Force Operasyonu Sizi Bekliyor

Bugün, Rainbow Six Siege’in 8. Yılı’nın birinci dönemi olan Commanding Force Operasyonu başladı. Bu dönem; yeni Brezilyalı Cerrah Brava, gerçekçi şarjör değiştirme güncellemesi, konsollarda klavye ve fare kullanan oyuncuları tespit etmek için dönemin ilerleyen vakitlerinde başlayacak fare Kapanı özelliği ve daha Çok toksiklik zıddı tedbirler de dâhil olmak üzere Değerli oyun güncellemelerini içeriyor.

Commanding Force, Kludge Dronu aygıtıyla donatılmış harika yeni saldıran Brava’yı sahneye alıyor. Bu dron, Hasım aygıtlarının denetimini ele geçirerek yahut onları yok ederek Hasım teknolojisini sabote etmenin yeni yollarını sunuyor. nihayet derece uyumlu bir Cerrah olan Brava, kendisine sunulan elektronik kaynaklara erişerek her ortamda avantaj sağlayabilir. Brava; üç sürate, Biricik cana sahip bir operatör. Teçhizatında, birincil silah olarak PARA-308 yahut CAMRS, ikincil silah olarak da USP40 yahut Muhteşem Shorty bulunuyor.

Oyuncu müdafaasını daha da geliştiren Commanding Force Operasyonu’na fare Kapanı üzere Kıymetli hile zıddı güncellemeler geliyor. Kimi oyuncuların konsollarda denetimci yerine klavye ve fare kullanmalarının haksız avantaj sağladığının farkındayız, fare Kapanı da bu oyuncuları tespit edip yeni ceza sistemini uygulayacak. Bu oyuncuların, adil oyun ortamına dönmelerini nitekim teşvik etmek istiyoruz. Bunu yapmak için ceza sistemi, bu kullanıcıların girdilerine ek gecikme mühleti ekleyerek operatörleriyle nişan almayı ve ateş etmeyi zorlaştıracak. Tespit edilen bir kullanıcı tekrar denetimci ile oynamayı seçerse, ceza kademeli olarak azaltılacak ve birkaç oyundan sonra olağana dönecek.

Toksikliğe karşı daha Çok Önlem almak ismine, küfür içeren sesli sohbet için yeni bir prestij cezası getiriyoruz. Bu ceza, faalken sesli sohbetlerde nefret dolu ve Kötü emelli içeriği önlemek için varsayılan olarak yanlışlarını tekrar eden ihlalcileri sessize alır. Sesi kapatılan oyuncular sesli sohbeti kullanmaya devam edebilir lakin sırf seslerini elle açan oyuncular tarafından duyulacaklar.

8. Yıl’da Rainbow Six Siege; gayeye yönelik hareket, dakiklik ve yaratıcı taktiklerin muvaffakiyete giden yol olduğu yüksek yoğunluklu bir taktiksel nişancı olarak kalma istikametinde ısrarcı. Yeni sürükleyici şarjör değiştirme sistemi, bu aksiyonu başlatma anını Kıymetli bir hâle getirerek daha gerçekçi bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Animasyonun kesintiye uğraması, oyuncuyu cephanesi büsbütün boşalmadan Evvel şarjör değiştirirse kurşunsuz bırakacak lakin kapalı sürgülü silahların, oyuncunun şarjör değiştirme sırasında rastgele bir noktada kullanması için Biricik bir mermisi olacak. ek olarak Commanding Force; Zero’ya dengeleyici bir güncelleme, silah eklerinde dengeleyici değişiklik, oynatma kısmı arayüzünde iyileştirmeler ve daha fazlasını sunuyor.

Yeni oyuncuların Rainbow Six Siege’i öğrenmelerine Yardımcı olmak için bu dönem yeni alıştırma özellikleri geliyor: toy Çabaları ve Cerrah Uzmanlıkları. Cerrah Uzmanlıkları, bir operatörün oyun içindeki oyun tarzını tanımlar. bütün operatörlerin; planlama evresinde, operatörler kısmında ve Cerrah rehberinde gözükecek bir yahut iki Cerrah uzmanlığı var. Cerrah Uzmanlıkları, yeni başlayan oyuncuların Türlü Cerrah uzmanlıklarını ve bunların bir maça olan katkılarını öğrenmelerine Yardımcı olmayı amaçlıyor. Oyuncular, toy Uğraşlarını tamamlayarak Çeşitli mükafatlar kazanabilir. Oyuncular, Biricik bir Cerrah Uzmanlığı içindeki bütün misyonları tamamlarken, tamamlanan uzmanlık alanında da bir Cerrah kazanacak. Bu operatöre esasen sahipse, bunun yerine mükafatını nam olarak alacak. Yalnızca yeni başlayanlar değil, bütün oyuncular gayretleri tamamlayabilir ve bütün mükafatları kazanabilirler.

20 Şubat’tan 20 Mart’a kadar oyuncular, hudutlu müddetli 8. Yıl Pass’ini 24,99 € karşılığında satın alarak dört dönemlik Battle Pass, yeni operatörlere 14 günlük erken erişim, Özel egzotik silah kaplamaları, %10 VIP mağaza indirimi, 2.400 R6 Kredisi ve daha fazlasını edinebilir. 49,99 € karşılığında satılan Seçkin Yıllık Pass, bahsedilen bütün avantajların yanı Dizi oyuncuların mükafatları daha süratli açmak için kullanabilecekleri (sezon başına) 20 ek Battle jetonu sunar.

1. dönemin Battle Pass’i, en yeni Aferin koleksiyonundan Özel bir Ödül seçmenizi sağlayan ve Ender bir öge olan Aferin Paketi Bileti’ni sunar. Bu bilet, özverilerinin bir mükafatı olarak bu dönemin Battle Pass’inde 100. düzeye ulaşan seçkin oyunculara verilecek.

Rainbow Six Siege artık PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One konsol ailesi, Xbox Series X | S, Windows PC ve Amazon Luna’da.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir