Rainbow Six Siege 2023 İçerik Yol Haritası Detaylandırıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 20, 2023 Yorum Yok

Fransız yayıncı için Aka Ehemmiyet arz eden Rainbow Six Siege, yakaladığı popülarite ile içerik manasında desteklenmeye tam gaz devam ediyor. Aralık ayı prestijiyle başlayan yedinci yılın nihayet dönemi ile çapraz platform takviyesi de kazanan oyunda sekizinci yıla giriyoruz. Bu bağlamda, Rainbow Six Siege 2023 içerik yol haritası hakkında bütün ayrıntılar da netleşti.

Rainbow Six Siege 2023 İçerik Yol Haritası Neler Getiriyor?

Yeni yıldaki her bir dönemde yeni bir Cerrah takıma katılacak. Açılışı ise Brezilyalı Brava ile yapacağız. Bu operatör, 7 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve anti-fare ve klavye sistemini de devreye sokacak olan Commanding Force operasyonu ile gelecek. Kendisi düşmanların elektronik aygıtlarını hem etkisiz hale getiriyor hem de duruma nazaran kullanımına ortak olabiliyor.

İkinci dönemde, takıma katılacak olan bir diğer yeni Cerrah İsveçli olacak. Bunun dışında, Consulate haritasının bodrum ve ikinci katındaki bomba siteleri ve Frost isimli Cerrah revizyondan geçirilecek. Ayrıyeten atış poligonlarında da güncellemeye gidilecek.

Üçüncü dönem ise Güney Koreli bir Cerrah getirecek. Yeni dönem ile Quick Match revizyondan geçirilecek iken, Quick Match 2.0 modunun ekleneceği söyleniyor. Ayrıyeten müdafaadaki oyuncular için holografik duvar oluşturan yeni bir ikincil aygıt ve yeni başlayanlar için oyunun mekaniklerini öğrenme ismine yeni bir oynanabilir Kılavuz de eklenecekmiş.

Yılın nihayet dönemi ise hem yeni bir harita hem de Blitz ve Montagne üzere kalkanlı operatörler için düzenleme getirecek. Artık kalkanın ardında şarjör değişimi yapabilmek Mümkün olacak. Ayrıyeten etraf dumanla kaplıyken bile nerede kim Mevcut görebileceğiniz yeni bir Yetenek de eklenecek. Ne Mevcut ki buna karşılık olarak nişan almadan ateş edebilmek dördüncü dönemde kalkanlı operatörler için Muhtemel olmayacak. Dördüncü dönemdeki bir öteki yenilik ise Yapay zeka tabanlı müdafaa olacak.

Sezonlara ek olarak, Ubisoft tarafından oyun içindeki prestiji yüksek olan oyunculara Alpha Pack armağanı üzere yeni seçenekler ekleyerek prestij sistemini de güzelleştirecek. Bunun yanı sıra, her bir maç sonrasında oyunculara her bir kadro arkadaşı ile yaşadığı tecrübe üzerine Geri bildirim yapabilme imkanı da sunulacak. Oyunun Emniyet sistemi de hileciler ile çaba etmek ve siber atakları azaltmak ismine geliştirilecekmiş.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir