PUBG Mobile, Şimdi de Bruce Lee’yi Ağırlayacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Geçmişte pek Fazla ünlüyü ağırlayan PUBG Mobile, artık de Bruce Lee‘yi oyuncular ile buluşturacak. Krafton tarafından yapılan duyurunun ayrıntıları haberimizde.

Güney Kore menşeli yayıncı tarafından verilen bilgilere nazaran, 2.4 versiyonlu güncelleme ile Bruce Lee ile dövüş sanatları şenliğine ek olarak, yenilenmiş Metro Royale modu, yeni silahlar ve Fazla daha fazlası oyunculara sunulacak. Ayrıntılar şöyle;

Bruce Lee, PUBG Mobile Oyununa Geliyor

PUBG MOBILE 2.4 güncellemesi, oyunun birinci dövüş sanatları şenliği olan Savaşçının Sınavı’nı oyuncuların beğenisine sunuyor! ehil dövüş sanatkarı Bruce Lee’nin yer aldığı bu şenlikte, Siyah jenerasyona yakışır bir Saha okuma arayan oyuncular dövüş sanatlarıyla ilgili Çeşitli etkinliklere katılabilecek ve Tebrik için Özel eşyaların kilidini açabilecekler. Yeni silahlar ve araçlar ile Bir arada yenilenen Metro Royale modu Sisli Liman isminde yeni bir haritayı da oyuna ekliyor. Ayrıyeten Cycle 4 Dönem 10 ve Royale Pass Month 19 kilidini açıp keyfini çıkarabileceğiniz bir sıra yeni kozmetik de geliyor.

PUBG MOBILE 2.4 güncellemesi dövüş sanatlarını kutlayan Savaşçının İmtihanı şenliği ile Erangel ve Livik’te daha Evvel hiç görülmemiş öğeler, etkinlikler ve alanları oyuna getiriyor. Oyuncular kendileri ve bir arkadaşlarının binebileceği, sırt çantalarında sakladıkları Dans Eden Aslan aracını Cenk alanında süratlice ilerlemek ve zıplamak için kullanabilecekler. bütün bu yenilikler haritanın belirli bölgelerinde bulunan ve yarısı açık, diğer yarısı ise Geri sayımın sonuna kadar kilitli olan yeni Cenk Sanatları Arenası’nda ortaya çıkacak. Yeni eşyalar ortasında güç durumlardan kurtulmak için şık bir Yakalama Kancası ve olağan okların yanı Dizi gizlice ilerlemek için İdeal olan ve Patlayıcı Oklarla daha geniş bir alana hasar verebilen şarjlı menzil silahı Yay da yer alıyor!

Elendikten sonra bir grup arkadaşı tarafından Geri çağrılan oyuncular, Vakit hududu içinde kendilerini eleyen düşmanı avlayabilmek için yeni onur İçin Dön özelliği ile intikam misyonlarına çıkabilecek. Başarılı olunması halinde mükafatlar intikam arayan oyuncuya ya da elenmekten kurtulmayı başaran oyuncuya verilecek.

Yok edildiğinde sandık düşürecek olan bolluk Uçurtması ve bolluk Feneri, yerleşim bölgelerinin etrafına ve Cenk Sanatları Arenası’nda oyuncuların karşısına çıkacak. Ayrıyeten yeni Kung Fu Bao Ekmeği sıhhat ve güç de yenileyebiliyor!

Bruce Lee Family Company ile işbirliğine giden PUBG MOBILE, memleketler arası ikon Bruce Lee’yi 2.4 güncellemesiyle oyuna ekleyecek. 10 Ocak’tan itibaren Bruce Lee Kung Fu Ruhu Seti, Yakın Dövüş Uzmanı Seti ve Bay Kung Fu Seti oyunculara dövüş sanatları ustasının farklı ikonik görünümlerini sunmak için geliyor. Araçlar, paraşütler ve daha fazlası için bir sıra kozmetik görünümün yanı Dizi Bruce Lee temalı tabirler de var olacak.

Son olarak, oyuncular 10 Ocak’tan 26 Ocak’a kadar Hayal Aleminin Çırağı aktifliğine katılarak bir sıra güçlü denemede Bruce Lee’yi takip edebilecek ve Özel ödüllere ulaşabilecekler.

PUBG MOBILE 2.4 güncellemesi ateşli silahlar ve araçlar için de Aka yenilikler getiriyor. Bugünden itibaren 7.62 mm mermi ve yüksek atış suratı ile yakın orta çatışmaları için harika olan yeni AAC Honey Badger silahı Erangel, Sanhok ve Livik’te var olacak. Ayrıyeten FAMAS silahı Erangel’de kullanılabilir hale gelirken oyundaki QBZ, SMG ve Motosiklet Sürüşü mekanikleri de geliştirildi. Arkadaşlarınızla Birlikte sürülebileceğiniz iki koltuklu bisikletlere artık Miramar ve Livik’in yanı Dizi Erangel’de de bulunan Bisiklet Kulübeleri’nden ulaşılabilecek. Dağ Bisikletleri de artık Livik çöl bölgesinde erişilebilir olacak.

Yenilenen Metro Royale modu 9 Ocak’ta Değerli geliştirmelerle Geri dönüyor; yeni harita Sisli Liman, daha Çok gereç, ulaşım rotaları ve üstün bir PvE tecrübesi için NPC düşmanları ve boss’larla Birlikte geliyor. Oyuncular artık Metro Royale’in Karaborsa’sında Metro Parası ile satın alınabilen Premium Silah Paketi ve Premium Zırh Paketi de iç olmak üzere Çekiliş Paketlerine erişebilirler. diğer güncellemeler ortasında 1-2 Özel özelliğe sahip yeni ünlü ekipman, sırf yeni haritada bulunan dört yeni satılabilir eşya, patlayıcılara karşı artırılmış zırh direnci ve envanter kapasitesi artışı yer alıyor.

2.4 güncellemesi ayrıyeten 17 Ocak’ta Cycle 4 Dönem 10’u da karşılayacak! Dönem İncelemesi ve Dönem Unvanı geçmişinin daha derinlemesine takibi için yeni bir arşiv sisteminin yanı Dizi yeni bir sıra Efsanevi eşya da oyuncuları bekliyor. Kademe sisteminin Fatih kademesinde de değişiklikler var, artık 100 puanlık küçük kademeler, yıldızlar ve dört yeni dönem unvanı (Yetenekli, Kudretli, Sıhhiye, Şampiyon) oyunda yer alıyor.

Ayrıca 17 Ocak’ta Royale Pass 19. Ay: Kaynayan Kan, yeni mükafatlar, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve geçmiş dönemlerdeki favori ödüllerinize erişim getiriyor. Sunucu Altın Tavuğu, Bonus RP Puanları ve Küme satın alımının yanı Dizi Metro Royale’de tamamlanabilecek bir sıra yeni RP Misyonu de sunulmaya devam edecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir