PUBG Mobile Dinozor Çağına Giriyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 16, 2023 Yorum Yok

Bugün yayınlanan 2.6 versiyonu yeni güncellemeyle, PUBG Mobile dinozor çağına giriyor. Tyrannosaurus Rex, Pterosaur ve Velociraptor olmak üzere farklı dinozor cinslerinin Cenk alanına girmesinin yanı sıra, World of Wonders yenilikleri ve itibarlı motosiklet markası ile yapılan yeni işbirliği de güncellemenin yenilikleri olacak.


İlginizi Çekebilir: PUBG: Battlegrounds Klan Sistemine Kavuşuyor


Yeni Güncelleme ile PUBG Mobile Dinozor Çağına Giriyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, 2.6 Güncellemesi ile oyuncuları milyonlarca Yıl öncesine götürecek çoklu harita değişikliklerini içeren yenilikleri Cenk alanına ekliyor. Bu Aka değişikliklere ek olarak World of Wonder, harita düzenleme ve oyun modu tasarım özelliklerindeki heyecan verici güncellemelerle bir sonraki etaba geçiyor. Ayrıyeten, itibarlı bir motosiklet markası ile yeni bir iştirak kısa bir müddet içerisinde duyurulacak ve Döngü 4 Dönem 12 ve Royale Pass Ace 1’in bir kesimi olarak kilidi açılabilecek yeni kozmetik öğeler oyuna eklenecek.

PUBG MOBILE, 2.6 Güncellemesinde 16 Mayıs – 18 Haziran tarihleri ortasındaki Dinozor Diyarı tanıtımı ile tarih öncesine gidiyor! Oyuncular, Erangel ve Livik’teki Dino Yerleşimlerini ele geçirilecek materyallerle dolu olarak bulabilirler. Ayrıyeten, dinozorların hükümdarı Tyrannosaurus Rex, maç sırasında rastgele olarak yerleşimin Fosil Geçidi’nde ortaya çıkacak ve oyunculardan onu hür bırakmak ve sürmek için kalenin kapısını yıkmalarını isteyecek!

İlkel Bölge alanları da Erangel’in her yerinde rastgele belirecek ve Hasım Pterosaurlar ve Velociraptorlar ile dolup taşacak. Bunlar evcilleştirildiğinde ise asil bineklere dönüşecekler. Her iki binek de farklı özelliklere sahip. Velociraptorlar yere Ahenk sağlayabildiği üzere kuvvetli bir zıplamaya sahipken, Pterosaurlar binicilerini gökyüzüne çıkaracak ve ekip arkadaşlarını yahut düşmanları üstten yakalamalarını sağlayacak! Oyun içi mükafatlar için Çeşitli küçük oyunlar oynamak üzere İlkel Bölge’leri keşfedin.

Uçan Dinozor Çember Gayreti, oyuncuların kanatlı dinozorlara binerek hava akrobasilerini sergilemelerini gerektirecek. Pterozorunuza binin ve Vakit hududu içinde sıcak hava balonlarından sarkan Muhtemel olduğunca Fazla çembere ulaşın! En çevik biniciler karaya Geri indiklerinde Dinozor Hazinesi gereçleriyle ödüllendirilecekler. Oyuncular ayrıyeten yüksek platformlardaki Dinozor Hazineleri için gözlerini dört açmalı, evcilleştirilmiş bir Velociraptor’un kuvvetli zıplamasını kullanarak mükafata erişmeli ve o mükafatı almalıdır!

Ayrıca 2.6 Güncellemesi ile PUBG MOBILE’ın dönüm noktası niteliğindeki yaratıcı modu World of Wonder yenilikleri artıyor. Oyuncuların dizaynlarını başyapıtlara dönüştürmek için bir sıra Kıymetli yükseltme ve güzelleştirmenin gelmesiyle birlikte, artık daha Çok oyuncu cümbüşe katılabilecek ve gönüllerince inşa edebilecek. World of Wonder ayrıyeten oyuncuların maharetlerine Saha okuyan, Türlü gizli tuzakların yerleştirilmesine İmkan tanıyan, yeni birçok oyunculu platform yarış seçeneğine de sahip olacak.

2.6 Güncellemesi ayrıyeten kilidini açıp keyfini çıkarabileceğiniz ek yeni içerikler, mükafatlar ve kozmetiklerle Bir arada bir sıra Döngü 4 Dönem 12 güncellemesini de kullanıma sunuyor. Daha Evvel Royale Pass Ayı olarak isimlendirilen bu sürümdeki Royale Pass As, Dinoground’un lansmanına Müsait olarak yeni çekirdek mükafatlar, Dönem Vazifeleri ve İlgi cazip bir arka plan öyküsü getiriyor.

Son olarak, PUBG MOBILE yakında dünyaca Ünlü bir seçkin motosiklet markasıyla iştirakini duyuracağından Dolayı oyuncuların güncellemenin ilerleyen kısımlarında istikbal daha Çok içerik için tetikte olmaları gerekiyor!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir