PUBG Mobile 5 Yıl Boyunca İlginç İstatistiklere İmza Atmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 21, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere Battle Royale oyunu, 2018 yılında Android ve iOS için satışa sunulmuştu. Kısa müddette tanınan hale gelen PUBG Mobile 5 Yıl boyunca içerik manasında oyunculara pek Fazla şey sunmuştu. Bu bağlamda da Değişik istatistiklere imza attı. Krafton tarafından paylaşılan istatistikler haberimizde.

PUBG Mobile 5 Yıl Boyunca Neler Yaptı?

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, bu ay prestiji ile 5. Yıl dönümünü kutluyor. Birinci olarak Mart 2018’de piyasaya sürülen PUBG MOBILE, o vakitten beri dünya çapında 1 milyardan Çok indirmeyle küresel çapta bir topluluk oluşturmayı başardı. 5.yılını kutlayan PUBG MOBILE, bu eşsiz topluluğunun nihayet beş yıldaki inanılmaz başarılarından kimilerini açıkladı.

Oyunun en ikonik haritalarından biri olan Erangel’in 108,5 milyar Yekün oyuncu ziyareti ile PUBG MOBILE’ın en Fazla oynanan haritası olması hiç de şaşırtan değil. Bu sayı tıpkı vakitte gezegenimizin nüfusunun 14 katına eş değer! M416 silahı, 311 trilyon kullanım ve 118,6 milyar rakibi eleme ile oyuncuların en sevdiği silah olurken, en âlâ dayanak ise paraşütle atlarken 780 milyon Defa kullanılan Yeşil Düşüş İzi oldu.

Araçlara baktığımızda ise PUBG MOBILE oyuncularının en Fazla 18,3 milyar Sefer sürülen Buggy’yi tercih ettiğini, lakin daha uzun aralar için motosikleti daha Fazla sevdiklerini görüyoruz. Toplamda 3,42 trilyon kilometre yol kat eden oyuncular, bu iki tekerlek üzerinde dünyanın etrafını 85,72 milyon Kez dolaşmış oldular.

Oyuncuların hayatta kalma içgüdüleri de bir o kadar etkileyici; çünkü beş yıllık süreçte her Vakit tanınan olan PUBG MOBILE Tavası, Yekün 538,5 milyar oyuncu elemesinin 1,24 milyarına katkıda bulundu. Bu istatistiklere ve daha fazlasına buradaki görüntüden göz atabilir, Çorba Parası kazanan 10 milyardan biri olmak için de PUBG MOBILE oynamaya başlayabilirsiniz!

Kültürel ikonlar ile onlarca Amel birliği

PUBG MOBILE, bu beş yıllık süreçte K-pop’un en Aka sanatkarlarından, dünyaca Ünlü bir futbolcuya, harika kahramanlardan, otomotiv sanayisinin devlerine kadar dünyanın en Aka kültürel ikonlarından kimileriyle da Amel birliği yaptı. Bu çalışmalarla oyunu herkes için daha heyecan verici hale getirmeye çalışan PUBG MOBILE; kimi işbirlikleriyle sonlu periyodik yeni araçlar getirirken, kimileriyle da oyuncuların eğlenmesi için sanal konserlere sahne oldu. PUBG MOBILE, önümüzdeki periyotta Fazla daha ziyadesiyle karşınıza çıkmaya devam edecek!

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Lideri Vincent Wang “Her gün PUBG MOBILE’a gelip oynamaya devam eden milyonlara, inanılmaz bir beş Yıl için teşekkür ediyoruz! Topluluktan aldığımız takviye inanılmaz olmaya devam ediyor ve 5. Yıl dönümü kutlamalarının tadını çıkarmanızı umuyoruz! Size mobildeki en uygun battle royale tecrübesini sunmaya devam edeceğimiz için Fazla heyecanlıyız!” dedi.

5. Yıl dönümü kutlamalarının bir kesimi olarak PUBG MOBILE, oyuncuların kendi haritalarını ve modlarını yaratmalarına İmkan tanıyan ve şu anda Beta basamağında olan World of Wonder’ı tanıtmıştı. Bu yeni modu içeren 2.5 Güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınladı. PUBG MOBILE 2.5 güncellemesinde ayrıyeten oyuncular; mükafatlar kazanmak için Hayal Meydanı ve Düş Mahallesi’ni ziyaret edebiliyor, Hayal gücü çoklu harita güncellemeleri ile sevdikleri taşınabilir battle royale oyununa Mesut yıllar da dileyebiliyor.

PUBG MOBILE, yeni World of Wonder modunun Daimi olarak kullanıma sunulması ve bu yılın sonlarında ikonik anime serisi DRAGON BALL ile yapılacak iştirak da iç olmak üzere oyuncuları Cenk alanlarında eğlendirecek yeni, heyecan verici iştiraklerle geleceğe emin adımlarla yürüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir