PS Plus Mart 2023 Oyunları Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 23, 2023 Yorum Yok

Yeni güne yeni State of Play yayını ile başladık. PlayStation VR2 için çıkanlar ve Suicide Squad: Kill The Justice League iç toplamda ondan Çok oyunun gösterildiği yayın sırasında, PS Plus Mart 2023 oyunları da duyuruldu. Ne Mevcut ki bu sefer hem Essential hem de Extra ve Premium / Deluxe planları için abonelere sunulacak olanlar topluca duyuruldular.

PS Plus Mart 2023 Oyunları Hangileri Olacak?

Kısa bir fragman ile yapılan duyuruya nazaran, Essential aboneleri için Battlefield 2042 (PS4 ve PS5), CODE VEIN (PS4) ve Minecraft Dungeons (PS4) oyunları 7 Mart 2023 Salı günü prestijiyle indirilmeye açılacak.

  • Battlefield 2042 (PS4 ve PS5)

Yeni oyunda, Birleşik Devletler ve Rusya taraflarının karşı karşıya geldiği bir savaşın patlak verdiği yakın bir istikbal teması işleniyor. Seçin bir askeri birliği komuta edeceğimiz Battlefield 2042’de, muhteşem güçler de bizim yanımızda olacak. Yeni bir dünya savaşı patlak verecek iken, askeri birliktekilerin yeteneklerini kullanarak geleceği şekillendireceğiz.

  • CODE VEIN (PS4)

Yakın bir gelecekte geçen oyunda, gizemli bir hastalık dünyayı yok oluşun eşiğine getiriyor. Yıkımın ortasında ise Vein ismi verilen gizli bir topluluk var. Oyun boyunca arkadaşlarınız ile birlik oluşturarak geçmişinizi ortaya çıkartıp, Code Vein içindeki kabustan kaçabilmek için şiddetli bir maceraya atılacaksınız.

  • Minecraft Dungeons (PS4)

Herhangi bir Sınıf sisteminin bulunmadığı Minecraft Dungeons, Minecraft ile birebir kainatta geçiyor ve şeytani Arch-Illager ile çaba ederek köylüleri kurtarmaya çalışıyorsunuz. İster Biricik başınıza yahut isterseniz de kooperatif takviyesi ile dört Dost bir ortaya gelerek oynayabildiğiniz oyunda, zindanları araştırıyor ve rastgele yaratılmış düşmanlar, tuzaklar, bulmacalar ve kısım sonu düşmanları ile de çaba ederek hazine bulmaya da çalışıyorsunuz. Oyun boyunca kanyonlardan bataklıklara ve madenlere kadar gezeceğiniz birçok yer ve buralarda karşılaşacağınız düşmanlara karşı kullanabileceğiniz birçok yeni silah ve eşya olacak. İlerleyen vakitlerde silah geliştirmeleri açarak Özel taarruzlar da yapabiliyorsunuz.

Mart Ayının PS Plus Kataloğuna Eklenecek Extra ve Premium Deluxe Oyunları

  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection

PC ve PlayStation 5 için çıkmış olan koleksiyon paketi, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: kayıp Miras oyunlarını içeriyor. Nathan Drake için kapanış perdesi olan nihayet oyunda, karakterimiz ağabeyi Sam Drake ile uzun vakittir kayıp olan Kaptan Avery’nin kayıp hazinesini bulmak için yola çıkıyor. Uzun soluklu macerada, kayıp korsan kolonisinin bulunduğu Libertalia’ya kadar uzanıyoruz.

İkinci ve üçüncü oyunda Yardımcı Ira rolündeki Chloe Frazer’ın anne Ira rolünde olduğu Uncharted: kayıp Miras’ta, Hindistan topraklarındaki batı Gat Dağları’na gidiyoruz. Hedefimiz ise Ganeş’in Altın Fildişini bulmak olacak.

  • Rainbow Six Extraction

İster Biricik başınıza isterseniz de üç şahıs kooperatif oynayabileceğiniz Rainbow Six Extraction’da, New Mexico’dan başlayarak farklı bölgeler boyunca ilerleyip karantina altındaki bölgelere baskın düzenleyecek ve Arhaens ismi verilen ölümcül Yaratık tehdidinin gerisindeki gizleri ortaya çıkartacağız. Atılacağımız tehlikeli vazifeler, bölgelere nazaran farklılık gösterecek iken düşmanlarımız da gitgide güçlü hale gelecekler.

  • Immortals Fenyx Rising

Hikayeye nazaran, Fenyx rolünde olacağız ve Yunan rablerini karanlık bir lanette kurtarmak için çaba edeceğiz. Her biri rablerden esinlenilmiş yedi farklı bölgeye ayrılan bir Aleni dünyada geçecek olan senaryo boyunca, Achilles’ın kılıcı ve Daidalos’un kanatları üzere tanrısal güçlerini kullanarak Cyclops ve Medusa iç kuvvetli mitolojik canavarlar ile hem havada hem de karada savaşacağız. Çatışmalar sırasında ok iç Çeşitli silahlar ve telekinezi iç Çeşitli yetenekler kullanabileceğiz. Oyunda ayrıyeten çözülmeyi bekleyen bulmacalar da olacak.

  • Tchia

Awaceb, PC (Steam) ve Stadia için geliştirilmekte olan Aleni dünya macera oyunu Tchia’yı duyurdu. Oyuna ismini veren bir karakteri yöneteceğimiz oyunda, Tchia’nın karşınıza çıkan rastgele bir hayvanın yahut nesnenin denetimine geçebileceğiniz Özel bir yeteneği var.

Senaryo boyunca bir noktadan Öbür bir noktaya gidebilmek, bulmacaları çözebilmek ve gizleri ortaya çıkartabilmek için, oyunda sunulacak olan farklı oynanış mekaniğini ve yetenekleri kullanmak durumunda olacaksınız. Bir kuş olarak havada uçabilecek olmanın yanı sıra, bir balık olarak okyanusu keşfedebilir yahut köpek olarak hazine için kazabilirsiniz. Oyunda otuzdan Çok hayvan ve yüzlerce nesne sizi bekleyecek.

Oyunda ritim kesimleri sırasındaki hikaye anlarında kullanabilir yahut Özel bir olayı tetikleyebilmek için kilidi açılabilir bir ezgi çalabileceğiniz bir Ukulele olacak iken, karakterinizin kıyafetini ve salının görünümünü değiştirebileceğiniz birçok farklı özelleştirme eşyası bulunuyor. Ayrıyeten el feneri, pusula ve kamera üzere cümbüş araçlarını da açabilmeniz Muhtemel olacak.

  • Ghostwire Tokyo

Hikayesi, bizleri ismini aldığı Tokyo’ya götürecek. Visitors ismi verilen dünya dışı ruhların kenti istilası altında olan kentte, Doğaüstü güçlere sahip olan Akito olarak biz ise, bu ruhlar ile gayret eder iken, yaşanan bu garip olayların ardındaki gizemi ortaya çıkartabilecek olan Hannaya maskesi giyen bir Küme ile karşı karşıya geleceğiz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir