Prime Gaming Ocak 2023 Oyunları İndirmeye Açıldı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

Yeni yıla girmemizle birlikte, Prime Gaming Ocak 2023 oyunları da indirmeye açıldı. Bu defa listemizde altı oyun Mevcut ve şu Lahza prestijiyle kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına emsal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de tertipli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu hayli makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Ocak ayı için seçilmiş olan oyunlar da abonelere sunuldu. The Evil Within 2 üzere nihayet derece kaliteli oyunların yanı sıra, daha evvelce Epic Games tarafından fiyatsız olarak dağıtılan Lawn Moving Simulator ve Breathedge ve Beat Cop üzere oyunlar bulunuyor.

Prime Gaming Ocak 2023 Oyunları Hangileri Oldu?

  • The Evil Within 2
  • Breathedge
  • Lawn Moving Simulator
  • Beat Cop
  • Chicken Police – Paint it RED!
  • Faraway 2. Jungle Escape

Listenin dikkat çeken birinci oyunu, elbette The Evil Within 2. Resident Evil üstadı Shinji Mikami nezaretinde geliştirilen devam oyununda, bir Defa daha dedektif Sebastian Castellanos rolüne bürünüyoruz. The Evil Within için direkt bir devam niteliği taşıyan The Evil Within 2 oyununda, STEM aygıtı içinde kaybolan kızımız Lily’yi kurtarmak için kabuslarla dolu dünyaya bir Defa daha dalmak durumunda kalıyoruz.

Eğer çim biçeceğiniz bir oyun güzeline gidecekse ve Temmuz ayında Epic Games üzerinden fiyatsız dağıtılan Lawn Moving Simulator fırsatını kaçırmışsanız, birebir oyun bu kere Prime Gaming ile oyunculara sunuluyor. Toro, SCAG ve STIGA üzere itibarlı markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebiliyor ve Aka Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetebiliyorsunuz.

Breathedge de sizlere öncelikli olarak denemenizi önereceğimiz bir öbür oyun oluyor. Geçmişin istikbal öngörüsünden (Retrofütürizm), Sovyet estetiklerinden ve kara mizah sinemalarından esinlenilerek oluşturulan oyun, hayatta kalma cinsine yeni bir Nefes getiriyor diyebiliriz. Büyükbabasının küllerini galaktik bir defin için taşımakta olup, kendisini bir formda kozmik bir komplonun tam ortasında bulan Man isimli Alelade bir karakterin rolünde olacaksınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir