Pokemon GO 6. Yaş Kutlamasına Hazırlanıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Niantic ve The 4 Winds Entertainment ortak duyurusu ile Pokemon GO 6. yaş kutlamaları, bu ay içerisinde eğitmenlerin bir ortaya geleceği renkli etkinliklere sahne olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Niantic, Nintendo ve The Pokemon Company iştirakinde Android, iOS ve iPadOS için geliştirilmiş olan Pokemon GO, Niantic yayıncılığında 2016 yılında yayınlanmıştı. Arttırılmış gerçekçilik tabanlı taşınabilir oyunu, GPS kullanılarak gerçek dünyada Pokemon’ın yerlerinin tespit edilmesine yakalanmasına, eğitilmesine ve sanal yaratıklar ile savaşmalarına imkan tanıyor.

Mart ayı içerisinde ülkemizin pazarına da giriş yapmış olan taşınabilir, vakit içerisinde Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere dört topluluk aktifliği gerçekleştirmişti. Bugün yapılan açıklamayla, 14 – 21 Temmuz 2022 tarihleri arasında altıncı yaş kutlamalarının gerçekleştirileceği de duyuruldu. Açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Pokemon GO 6. Yaş Kutlaması Aktiflikleri Düzenleyecek

Mart 2022 prestijiyle Türkçe lisan takviyesine kavuşan dünyaca ünlü taşınabilir oyun Pokémon GO’nun 6. yaş aktiflikleri dünya çapında gerçekleşmeye devam ediyor. 6 yıl evvel, maceranın başladığı andan itibaren dünyanın en çok oynanan taşınabilir oyunlarından biri olan Pokémon GO, gün be gün oyun içi yeni eklenti ve özel aktivasyonlarıyla gelişerek yoluna devam ediyor ve oyunu birinci deneyimleyen Eğitmenler’e her gün farklı bir macera vadediyor. Şimdi Pokémon GO’yu deneyimlemeyen taşınabilir oyun severleri ise, Pokémon GO, 6. yaşına özel sürprizlerle maceraya davet ediyor!

Pokémon GO’nun 6. yaşını kutladığımız bu devirde, Türkiye’deki Eğitmenleri “Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar” isimli Müddetli Araştırma ile nostaljik anlar bekliyor. Hali hazırda oyunda olan global kutlamalar ile Pasta Kostümlü Pikachu’dan, Parti Şapkalı Charizard’a birçok özel içerik kutlamalar boyunca Eğitmenler’in karşısına çıkıyor. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Periyodik Araştırması boyunca ise, Türkiye’de birinci sefer lokal odaklı bir oyun aktifliğine de tanıklık edeceğiz. Hem tecrübeli Eğitmenler, hem de şimdi Pokémon GO macerasına başlayan Eğitmenler için sunulacak oyun içi aktivasyonlar 14 Temmuz 2022 tarihinde 08.00 prestijiyle başlayacak ve 21 Temmuz 2022 20.00’ye kadar devam edecek. Eski Arkadaşlar, Yeni Başlangıçlar Vadeli Araştırması boyunca etkin olacak ve bir kereye satın alınabilecek özel bir paket de Eğitmenler’i oyun mağazasında bekliyor olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir