PlayStation Stars Programı Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Stars programı duyurusunda bulundu. Bu yıl içerisinde faaliyete geçecek olan sadakat programıyla ilgili birinci verilen ayrıntılar haberimizde.

PlayStation Stars Programı Detayları

Katılımın fiyatsız olacağı ve şimdi hangi ülkeleri kapsayacağının muhakkak olmadığı bu programda, PlayStation Stars üyeleri belli aktiflikleri ve çabaları tamamlamaları durumunda mükafatlar kazanacaklar.

Aylık Denetim rastgele bir oyunu oynamanız durumunda ödül kazanmanızı sağlayacak iken, başkaları ise turnuva kazanmanızı, makul bir kupayı açmanızı yahut programın faaliyete geçişinden sonra dünya genelinde seçili bir oyunun Platin kupasını açan birinci oyuncu olmanızı gerektirecek.

Ağ Reklamcılık, Sadakat ve Lisanslı Ticari Eseri Lider Yardımcısı Grace Chen tarafından verilen başka bilgilerde, sadakat puanları kazanabilmek de mümkün olacak. Bu puanlar da cüzdan kredisi ve seçili PlayStation Store eserlerini içeren bir katalogda kullanabileceksiniz. PlayStation Plus aboneleri ise programa iştirakte bulunmaları durumunda, mağazadan yapacakları satın alım ile otomatik olarak sadakat puanı kazanabilecekler.

Söylenene nazaran programda oyun karakterinin heykelcikleri, Sony tarihi ile kontaklı aygıtlar üzere farklı cümbüş araçları dahil çok daha farklı dijital toplanabilir eserler ile de karşılaşacağız. Ne var ki Washington Post tarafından yapılan bir röportajda konuşan Grace Chen, dijital toplanabilir eşyaların NFT biçiminde olmayacağı söylüyor. Öbür bir deyişle, rastgele bir blok zincir teknolojisinden de faydalanılmıyor iken, bu eşyaları takas edebilmek yahut satabilmek mümkün olmayacakmış.

Şu an için PlayStation Stars ile ilgili söylenenler bu kadar, fakat ilerleyen vakit zarfında program hakkında çok daha fazla ayrıntı bizlere sunulacakmış. Haliyle ülkemizde de geçerli olup olmayacağını öğrenebilmek için birazcık daha bekleyeceğiz. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir