PlayStation Showcase 2023 Tarihi Resmen Duyuruldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 17, 2023 Yorum Yok

Oyuncular olarak sevdiğimiz vakitlere yavaş yavaş giriyoruz. Kesimin önde gelen yayıncılarının sunumları eşliğinde yeni oyun duyuruları ve halihazırda geliştirilmekte olan oyunlar hakkında yeni bilgileri alacağız. Sony Interactive Entertainment da bu listede bulunuyor. Japon teknoloji devi, geçtiğimiz dakikalarda PlayStation Showcase 2023 tarihi için beklenen duyuruyu yaptı. Önümüzdeki hafta Aka gösteriye Amade olun. Ayrıntılar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Metal Gear Solid 3 Remake, PlayStation Showcase’te Duyurulabilir


Japon teknoloji devinin uzun vakittir bu yılın Summer Game Fest aktifliği öncesinde yeni bir PlayStation Showcase düzenleyeceği konuşuluyordu. Hatta nihayet olarak, geçtiğimiz hafta içerisinde Jeff Grubb ve Görüntü Games Chronicle sitesinin sahibi ve editörü olan Andy Robinson, beklenen sunumun Mayıs ayının haftasında gerçekleşeceğine işaret etmişlerdi.

PlayStation Showcase 2023 Tarihi Ne Vakit?

Bu telaffuzların üzerinden Fazla geçmeden, Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation Showcase 2023 tarihi resmi olarak duyuruldu. 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü TSİ 23:00 sıralarında başlayacak ve Youtube ile Twitch kanalları üzerinden izlenebilecek

Japon teknoloji devi tarafından söylenene nazaran bir saatten Çok bir uzunlukta sürecek olup, dünya genelinde en üst kalite stüdyoların üzerinde çalıştığı PlayStation 5 ve PlayStation VR2 oyunlarına odaklanılacak. Buna ek olarak, PlayStation Studios başta olmak üzere üçüncü parti ortakların ve Müstakil geliştiricilerin ellerinden çıkan birkaç yeni oyuna kısa bir nazar da atılacakmış.

Sunum sırasında Insomniac Games stüdyosunun Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine oyunlarından yeni şeyler görmeyi bekliyoruz. Bunların yanı Dizi Guerrilla ve Naughty Dog tarafından geliştirilmekte olan Fazla oyunculu Horizon ve The Last of Us, uzun vakittir söylenti olarak karşımıza çıkan Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake için duyuruya ek olarak, Rise of the Ronin ve Silent Hill 2 de karşımıza çıkabilir. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir