PlayStation GamesCom 2022’ye Katılacak Mı?

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 26, 2022 Yorum Yok

Ağustos ayında düzenlenecek olan GamesCom 2022 için yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. PlayStation GamesCom 2022’ye katılıp katılmayacak mı diye merak edilir iken, verilen bilgi ile başlardaki soru işareti de yanıtını buldu. Ayrıntılar haberimizde.

Bu yılın bir başka büyük fuarı olan GamesCom 2022, 2019 yılından bu yana birinci kere fizikî olarak düzenlenecek. 24 – 28 Ağustos 2022 tarihileri ortasında yeniden Köln kentinde gerçekleşecek olan büyük fuar için 23 Ağustos 2022 tarihinde Açılış Gecesi Canlı yayınına ek olarak, sonraki günlerde şimdilik içeriği aşikâr olmasa bile kapsamlı bir dijital program da hazırlanıyor.

GamesCom 2022 için hazırlıklar devam ederken, yeni açıklamalar ile bizleri nasıl bir beş günün bekleyeceği hakkında da yavaş yavaş bilgiler ediniyoruz. Yakın bir vakit evvel Activision Blizzard, Nintendo ve Take-Two Interactive üzere büyük şirketler iştirakte bulunmayacaklarını resmi olarak bildirmişlerdi. Bu listeye artık de PlayStation eklendi.

PlayStation GamesCom 2022’ye Katılmayacağını Açıkladı

Şirket sözcüsü tarafından Games Wirtschaft’a yapılan açıklamayla, şirketin Köln kentinde gerçekleştirilecek olan fuarda yer almayacağına resmiyet kazandırılmış oldu. Bu elbette çıkışı büyük bir merakla beklenen God of War Ragnarök, Forspoken ve Marvel’s Spider-Man 2 üzere oyunlardan yeni haberler alamayacağımız manasına geliyor.

Öte yandan, organizatörler tarafından yapılan açıklama ile Bandai Namco, THQ Nordic ve Koch Media üzere öteki büyük isimlerin dahil olduğu iki yüz elli iştirakçinin yer alacağını onaylıyor. Şimdilik Xbox cephesinin iştirakte bulunup bulunmayacağı ise bilinmeyen, lakin iddialar Phil Spencer ve takımının mutlak suretle yer alacakları istikametinde. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir