PlayStation Canlı Servis Oyunları, Farklı Türlerde Olacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 01, 2023 Yorum Yok

Geliştirilme kademesinde olan PlayStation canlı servis oyunları hakkında konuşan PlayStation Studios lideri Herman Hulst, her birinin fazlaca Vakit yiyen oyunlar olmayacağına dair bir işaret verdi. Yani her oyunun bir Destiny yahut bir Fortnite olması için uğraşmıyorlarmış.

Bildiğiniz üzere Sony Interactive Entertainment, bu nesil ile canlı servis oyunlarını da gündemine getirdi. Hatta bu bağlamda, stüdyo satın alımları da yapmıştı. Şu Lahza için geliştirilme kademesinde olan on oyun Mevcut ve içlerinden ikisini biliyoruz: The Last of Us ve Horizon.

PlayStation canlı Servis Oyunları, Farklı Kitlelere Hitap Edecekmiş

Bugün Games Industry sitesinde yer Meydan ve PlayStation Studios lideri Herman Hulst ile yapılan bir röportajda söylenenlere nazaran bahsi geçen canlı servis oyunları, farklı kitlelere hitap edecek formda farklı cinslerde olacakmış.

“Eğer Biricik Cin yahut hatta Biricik Amel modeli olursa, ‘canlı servis’ için genel olarak konuştuğumuz bir risk var. PlayStation Studios, farklı cinsleri, farklı çıkış vakitlerini hedefleyen ve farklı ölçeklerde ‘canlı servisler’ olarak anılacak oyunlar yapıyor.”

Hulst tıpkı vakitte PlayStation hayranlarının sevdiği dünyalar ve kıssalar yaratma konusunda güzel bir performansları olduğu konusunda kendisinden emin olduğunu da kelamlarına ekliyor.

Röportajın devamında da Hulst, PlayStation bünyesine katılan stüdyoların her birinin kendisine ilişkin bir çizgisinin olduğu, ve PlayStation Studios ailesinin bir modülü olmanın diğer stüdyolar kapsamında oluşturulan global ağa olduğu kadar teknoloji ve servis takımlarına erişim hakkının sunulduğunu da dikkat çekti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir