Overwatch 2 için Erken Erişim Tarihi Duyuruldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Blizzard Entertainment, Overwatch 2 için Erken Erişim tarihi duyurusunda bulundu. Şayet oyunu oynamak için sabırsızlanıyorsanız, birkaç ay sonra büyük buluşma gerçekleşecek. Ayrıntılar haberimizde.

Overwatch 2, 2019 yılının BlizzCon etkinliğinde duyurulmuştu. Overwatch ile ortasında paylaşımlı çok oyunculu ortamı sürdüreceği söylenen oyun, bu sayede oyunculara kilidi açılmış tüm kozmetik eşyaları ve öteki özellikleri destekleyerek birbirleri ile mevcut PvP modlarında rekabet etmelerine imkan tanınmış olacak.

Overwatch 2 için Erken Erişim Tarihi Netlik Kazandı

Hafta sonunda gerçekleştirilen Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında da oyunun 4 Ekim 2022 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için Erken Erişim etabında oyuncular ile buluşacağı müjdelendi.

İlk günden takıma katılan Junker Queen ile oynama fırsatınız olacak iken, bu karakter, Overwatch 2 oyununun canlı servis modeli ve dönemlik içerik planı ve sıradaki kapalı beta test fazı ile ilgili ayrıntılar 16 Aralık 2022 Perşembe günü TSİ 20:00 sıralarında başlayacak olan canlı yayın sırasında paylaşılacak.

Blizzard Entertainment tarafından söylenene nazaran, çapraz platform ve evre kaydetme sistemi ile beşe beş çok oyunculu biçemin olacağı Overwatch 2 oyununun PvP sistemi, fiyatsız oynama modeli ve yeni kahramanlar, kahraman revizyonları, haritalar, modlar ve fiyatlı içerikler ile her daim şimdiki bir rekabetçi oynanış sunması için planlanıyor. Birinci günden de iki yeni harita, Push ismi altında yeni bir oyun modu ve kapalı beta testinde gerçekleştirilen revizyonlar ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında gösterilen çıkış tarihi duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir