NBA 2K23 Birinci Kapak Yıldızı ve Ayrıntıları Belirli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Ünlü NBA 2K serisi yeni oyunu ile bu yıl içerisinde geri dönecek. 2K Games tarafından yapılan duyuru ile NBA 2K23, 9 Eylül 2022 tarihinde satışa sunulacak iken kapak yıldızlarından bir adedinin efsanevi basketbol ikonu Michael Jordan olacağı netlik kazandı. Öteki isimler ise önümüzdeki vakit zarfında açıklanacakmış. Birinci ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Jordan, 2K11, 2K12 ve 2K16 Special Edition oyunlarının kapaklarını süslemişti. NBA 2K23 de bunların bir yenisi olacak. Michael Jordan ve Champion sürümleri ile oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak.

NBA 2K23 Ayrıntıları Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor

Yapılan duyuruya ek olarak verilen ayrıntılara nazaran, serinin yeni oyununda 2K11 ile gördüğümüz Jordan Challenges özelliğinin büsbütün tekrar yaratılmış bir versiyonu olacak. Bu özellik, ünlü basketbolcunun gerçek hayattaki muvaffakiyetlerini oyunda yaratmaya yönelikti ve içlerinden bir tanesi de 1997 yılının Haziran ayında yaptığı en az otuz sekiz skor ve yediden fazla ribaunt idi. Yeni oyunda on beş meydan okumanın olacağı ve beş tanesi yeni olup, başka on adedinin NBA 2K11 oyunundan geleceği söylendi.

Jordan Challenges ile ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki vakit zarfında açıklanacak. Oyunun özel sürümlerinin kapağını süsleyecek olan görsele de aşağıdan bakabilirsiniz.

Özel sürümlerden bahsetmiş iken, şimdilik fiyat etiketi belirli olmayan Championship on iki aylık NBA League Pass aboneliği ile gelecek olup, ön-siparişe de 7 Temmuz 2022 tarihinde açılacağı söylendi. Daha fazla ayrıntının yakın bir vakitte açıklanacağı belirtiliyor iken, birinci oynanış gösterimi için 2K ve geliştirici Visual Consepts stüdyosunun son hazırlıkları yaptığı söyleniyor. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir