NBA 2K23 Birinci Bakış Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

NBA 2K serisinin yeni oyunu, 9 Eylül 2022 tarihinde, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. 2K Games tarafından NBA 2K23 birinci bakış fragmanı da yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Bu ayın ortalarına hakikat yapılan açıklamayla oyun, hem dijital hem de kutulu olarak standart olanın yanı sıra Digital Deluxe, Michael Jordan ve Championship olmak üzere dört farkı sürüm ile satışa sunulacak. Championship ve Michael Jordan sürümlerinin kapağını ünlü basketbol efsanesi süsleyecek iken, standart ve Digital Deluxe sürümlerinin kapağında ise Phoenix Suns oyuncusu Devin Booker karşımıza çıkacak.

NBA 2K23 Birinci Bakış Fragmanı Ortaya Çıktı

Çıkış tarihi için gün sayar iken, 2K Games de NBA 2K23 için birinci bakış fragmanı yayınladı. Orta sahneler ile oynanış imajlarının harmanlanarak sunulduğu kısa fragmana aşağıdan bakabilirsiniz.

Oyunun Digital Deluxe sürüm, çapraz platform takviyesine ek olarak MyTeam için on bin puan, on jeton, yirmi üç promosyon paketi, Safir Devin Booker ve Zümrüt Michael Jordan kartı, Free Agent Paketi, Elmas Jordan Ayakkabısı, Zümrüt Koç Kart Paketi, MyCAREER modundaki her bir Skill Boost ve Gatorade Boost tipi için onar adet güçlendirici, iki saatlik ikili tecrübe puanı jetonu, dört kapak yıldızı tişörtü, sırt çantası ve kol bandı ve özel olarak tasarlanmış kapak yıldızı kaykayı ile gelecek

Michael Jordan sürümü, Digital Deluxe sürümü içeriğine ek olarak, yüz bin sanat kredi ile gelecek iken, Championship sürümü evvelki özel sürümlerin içeriğine ek olarak on iki aylık NBA League Pass aboneliği ile geliyor. MyTeam modunda dönem ilerlemesi için yüzde on tecrübe puanı dayanağı ve birinci günden Michael Jordan temalı Go-Kart da bu sürüm ile oyuncuların beğenisine sunulacak.

Son olarak, sürüm fark etmeksizin oyunu ön-sipariş ile satın almanız durumunda da beş bin sanal kredi ve MyTEAM puanı, bir hafta içinde teslim edilecek on MyTEAM promosyon paketi, her bir MyCAREER Skill ve Gatorade Boost tipi için güçlendirici, Devin Booker MyPLAYER forması ve derecesi 95 olan Devin Booker MyTEAM Free Agent kartı armağanınız olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir