Mortal Kombat 2 Filmi Johnny Cage’ini Buldu!

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 07, 2023 Yorum Yok

The Wrap sitesinin haberine nazaran, Mortal Kombat 2 filmi için Johnny Cage rolünde mutabakata varılmak üzere. Pekala karakteri sinema uyarlamasında kim canlandıracak? Ayrıntılar haberimizde.

Mortal Kombat 2 sinemasının çekimlerinin başlama vakti yaklaşır iken, yeni haberlerin gelme sıklığı da artıyor elbette. Geçtiğimiz ayın ortalarına hakikat Geek Vibes Nation tarafından rapor edilen ve sinemanın direktörü Todd Garner tarafından da teyit edilen bilgiye nazaran Haziran ayında Avustralya dolaylarında başlayacak olan çekimler, Eylül ayı prestijiyle tamamlanacak. Vizyon tarihi ise şu Lahza için bilinmiyor.

Oyuncu takımında da Lewis Tan, Mehcad Brooks, Ludi Lin ve Chin Han tekrardan karşımıza çıkacak. Joe Taslim de Noob Saibot olarak Geri dönmek istiyormuş. Bununla birlikte, Johnny Cage teyit edilmiş iken Quan Chi, Kitana, Shao Khan ve Baraka karakterlerinin de yer alacağı tez ediliyor.

Mortal Kombat 2 Sineması İçin Johnny Cage Rolünü Kim Alıyor?

Bir müddettir Karl Urban ile bir müddettir irtibat halinde olan stüdyo, Johnny Cage rolü için mutabakata varmak üzereymiş. Yani birinci oyundan beri serinin ayrılmaz kesimi haline gelmiş olan karakterin, devam sinemasında Karl Urban tarafından canlandırılacağına Kesin gözüyle bakabiliriz.

Ünlü oyuncu aslında evvelden de The Boys, The Lord of the Rings üçlemesi, Star Trek ve The Chronicles of Riddick sinemaları ve Thor: Ragnarök üzere Aka bütçeli dizilerde ve sinemalarda rol almıştı. diğer bir deyişle, mevzuya yabancı değil.

İlk sinemanın de imalcisi olan Todd Garner tarafından yapılan İlan bizi bir epey sevindirmişti. New Line imzası taşıyacak olan devam sinemasının imalcisi Yine Todd Garner olacak iken, konusu Jeremy Slater (Moon Knight) tarafından kaleme alınacak ve direktör koltuğunda da Tekrar Simon McQuiod oturacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir