Monster Hunter Rise, PlayStation ve Xbox Konsollarına da Geliyormuş

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Monster Hunter Rise, PC ve Switch sonrasında PlayStation ve Xbox konsollarına da geliyor olabilir. Şimdi Capcom resmi bir İlan yapmamış olsa da, bilginin sızdırıldığı kaynağın Değerli olması da dikkat çekiyor. Ayrıntılar haberimizde.

Monster Hunter serisinin şimdilik nihayet oyunu olan Monster Hunter Rise, 2021 yılının Mart ayında Switch ve bu yılın Ocak ayında da PC için satışa sunulmuştu. Haziran ayında ise genişleme paketi Sunbreak oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Monster Hunter World oyunundaki mekaniklerin birçoğunu barındırır iken, savaşlarda ve seyahatte kullanabileceğimiz Palamute ismi verilen yeni hayvan Yardımcı iç yeni özellikler ve mekanikler de sunuyor.

Oynanışı ve genişletme paketi ile incelemelerden Olumlu puanlar almış ve dünya genelinde on bir milyon kopya ile serinin ikinci en Çok satanı olma muvaffakiyetini göstermiş olan Monster Hunter Rise, görünüşe nazaran PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için de hazırlanıyor.

Monster Hunter Rise, PlayStation ve Xbox Yolcusu Mu?

Insider-Gaming sitesinde yeni bir rapor yayınlamış olan gazeteci Tom Henderson, anne oyunun 20 Ocak 2022 tarihinde ve genişletme paketinin de ilkbahar aylarında yayınlanacağını ve birinci günden de Game Pass servisine geleceğini argüman etti. var jenerasyon konsollarda 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılığında oynanacak ve üç boyutlu ses takviyesi de sunulacakmış.

Şimdilik ortada resmi bir durum olmasa da, The Game Awards 2022 gösterisinde Capcom tarafından resmi duyurunun yapılacağı söyleniyor. Henderson, geçmişinde birçok Değerli duyuruyu resmi olarak yapılmadan Evvel bizlere ulaştırdığı için bu iddiayı da dikkate almakta fayda var. Ne kadar gerçek çıkacağını öğrenmek için önümüzde Çok da bir Vakit kalmadı. Gelişmeleri takipte olacağız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir