Layers of Fear Çıkış Zamanı Belli Oldu

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Şub 19, 2023 Yorum Yok

IGN FanFest sırasında Bloober Team tarafından yapılan duyuruyla, 2021 yılında Layers of Fears olarak tanıtılan oyunun isminin artık Layers of Fear olarak anılacağı belirtildi. Bunun yanı sıra, artık en azından çıkacağı ayı da öğrendik.

Observer, Layers of Fear, Blair Witch ve The Medium üzere birçok farklı ve zevk toplayan oyun ile karşımıza çıkmış olan Bloober Team, halihazırda Silent Hill 2 Remake ve yeni duyurulan Project M iç birçok farklı proje üzerinde çalışıyor. Bunlardan bildiğimiz bir başkası, Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan Layers of Fear da Tokyo Game Show 2021 sırasında duyurulmuştu.

Yoğun araştırma ve saplantılarının esiri olmuş sanatkarların öykülerini keşfedeceğimiz bir anlatıma odaklanılacak olan yeni oyun, hisleri zenginleştiren bir endişe sunacak. Evvelki Layers of Fear’lar ile oluşturulan temeller üzerine geliştirilen olup, yeni bir hikaye ile karşımıza çıkacak.

Sürükleyici bir öykünün tansiyon dolu bir keşif hissiyatı ile sunulacağını öğrendiğimiz yeni oyunun, daha geniş bir hikaye örgüsü ile dallanıp budaklanan anlatıma farklı bir nazar açısı kazandırılması ile daha ürkütücü bir tecrübenin bizi bekleyeceğinin kelamı verilmişti.

Layers of Fear Ne Vakit Geliyor?

Işın izleme teknolojisinin yanı sıra, 4K çözünürlüğün ve HDR efektlerinin desteklenecek olmasının yanı sıra, Lumen sistemini de kullanacağı söylenmiş olan Layers of Fear, Bloober Team tarafından IGN FanFest sırasında yapılan resmi İlan ile Haziran ayı içerisinde bizlerle olacak. Şimdilik net bir tarih verilmiş değil, lakin Summer Game Fest öncesinde açıklık kazanacağını varsayım ediyoruz.

Türkçe altyazı ve arayüz takviyesinin de olacağı oyun için yayınlanan yeni fragmana ve aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir