Konami ile Inter Milan Paydaşlık Mutabakatı İmzaladılar

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Konami ile Inter Milan tarafları yaptıkları açıklamalar ile paydaşlık muahedesi imzaladıklarını duyurdular. Çok istikametli olarak imzalanan bu mutabakat, ticari, görsel ve aktifleştirme hakkı içerecek.

Bildiğiniz üzere yakın bir vakit evvel Konami, ünlü Alman kulübü FC Bayern Münih ile olan halihazırdaki iştirakini uzattığını duyurmuştu. Sürat kesmeyen Japonya menşeli yayıncı, artık de ünlü İtalyan kulüp ile imzaladığı muahedeyi müjdeledi. Yapılan resmi açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Konami ile Inter Milan İştirake Gittiler

Konami Digital Entertainment B.V. bugün prestijiyle İtalyan kulübü Inter Milan ile eFootball içinde ve dışında bir dizi ögesi birleştirecek çok yıllı bir iştirak kurduklarını açıkladı.

KONAMI, İtalya’nın efsanevi futbol kulüplerinden biri olan Inter Milan ile uzun vadeli bir mutabakata imza attıklarını açıklarken bu paydaşlığın birçok farklı ticari, görsel ve aktifleştirme hakkını içereceği belirtildi.

Partnerlik kapsamında Global Görüntü Oyunu İştiraki; İdman Kiti Sırt Partnerliği (eFootball logosunu içerecek); ve Altyapı Geliştirme Merkezi İştiraki –tesisin ismi ‘‘KONAMI Youth Development Centre’ olarak isimlendirilmesi da yer alıyor.

Ayrıca 2.0.0 sürümünden itibaren eFootball serisi kulüp özelliği oyundaki yerini alacak. Ayrıyeten özgün formalar, yeni logolu eğitim kiti ve meşhur San Siro stadyumu da eklenecekler ortasında. İştirak, Inter Milan’ın yalnızca eFootball’da yer almasını ve Temmuz 2024’ten itibaren diğer hiçbir görüntü oyununda bulunmamasını da kapsamakta.

Bir dizi marka ve ticari hakların yanı sıra Inter Milan’ın, geçen hafta sonu sonuçlanan eFootball Championship Pro da dahil olmak üzere KONAMI’nin yürüttüğü espor turnuvaları ve aktivasyonlarında yer alacağı belirtiliyor.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Lideri Naoki Morita, niyetlerini şu sözlerle lisana getirdi, “Partner kulüpler topluluğumuza Inter Milan üzere bir kulüp eklemek KONAMI için çok heyecan verici. Gençlik Geliştirme Merkezi’nin isim hakları, ekibin idman setindeki eFootball markası ve daima genişleyen eSpor aktivasyonları portföyümüze iştirakleri ile KONAMI olarak bu paydaşlığın bize artık ve uzun müddet birçok muvaffakiyet getireceğine inanıyoruz”.

FC Internazionale Milano’nun Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello şu sözlerle hislerini söz etti: “Bu yeni çok yıllı global iştirak mutabakatı, Inter ve KONAMI ortasındaki ortak yolun ehemmiyetini kanıtlamanın yanı sıra yıllar evvel başlayan ve gelecekte de devam edece,k paylaşılan ortak kıymetler ve maksatlara dayalı bağın devamı niteliğinde”.

FC Internazionale Milano’nun Gelirler Lideri Luca Danovaro, hususla ilgili şunları söyledi: ‘KONAMI’yi Inter ailesine tekrar karşılamaktan ve Nerazzurri markasının giderek artan kıymetinin ve genç, yenilikçi ve milletlerarası bir maksatla etkileşim kurmak, uzun soluklu stratejiler sayesinde dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı buluşturmak için ülkü bir irtibat platformu oluşunun ispatı niteliğindeki bu kıymetli ve eşsiz partnerliği duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Bu dönemden itibaren KONAMI dünyamızda öncü bir rol oynayacak”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir