Komik Resident Evil 4 Remake Videosu Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 20, 2023 Yorum Yok

Resident Evil 4 Remake ile Cuma günü PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında buluşacağız. Geçtiğimiz hafta yayınlanan inceleme puanları ile gümbür gümbür gelen oyun için Geri sayım devam eder iken, Capcom da tanıtımlar yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda, Komik Resident Evil 4 Remake görüntüsü ile karşımıza çıktı.

Bildiğiniz üzere Yeniden Leon Scott Kennedy rolünde olacağımız oyunda, Birleşik Devletler liderinin kaçırılan kızı Ashley Graham’ı bulmak ve sağ salim konuta Geri getirmek için kuvvetli bir maceraya çıkıyorduk. Yolumuz ise bizi Avrupa bölgesinde, halkı gizemli bir tarikat tarafından Las Plagas ile ele geçirilmiş bir İspanyol köyüne çıkıyordu.

Komik Resident Evil 4 Remake Videosu

capcomasia Youtube kanalı üzerinden yayınlanan ve aşağıdan izleyebileceğiniz anime görüntü ise maceranın başlangıcına Fer tutuyor ve bu daha birinci kısım. Yani muhtemelen çıkışına kadar öbür kısımlar de yayınlanmış olacak.

Bir dakikaya yakın uzunluğu olan Leon and the Mysterious Village isimli kısımda, karakterimiz Leon Scott Kennedy köyde dolaşır iken karşısına çıkan köylülere Ashley’yi görüp görmediklerini soruyor. Ne Mevcut ki söylenenleri anlamıyor. Esasen sonrasında da olanlar oluyor. Keyifli seyirler dileriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir