Kojima’nın Xbox Oyunu Overdose Olabilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Ortaya çıkan yeni bir söyleme nazaran, Kojima’nın Xbox oyunu Overdose. Telaffuzun kaynağı ise Tom Henderson. Pekala ünlü gazeteci neler dedi? Ayrıntılar haberimizde.

Hafta sonunda gerçekleştirilen Xbox & Bethesda Games Showcase sırasında Hideo Kojima, yaptığı açıklama ile Xbox işbirliğinde bulut tabanlı bir oyun geliştirdiğini resmen açıklamıştı. Her ne kadar tam bir ayrıntı vermemiş olsa da, daha evvelden ne tecrübe edilmiş ne de görülmüş bir şey ile karşılaşacağımızı söylemişti. Kelam konusu Kojima olunca, elbette bir formda meraklanmamak elde değil.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde bir makale yayınlayan Tom Henderson, ünlü direktörün Overdose ismi altında geliştirilen yeni oyununu gördüğünü söylemişti. Hatta yazısında biraz ayrıntıya da girmiş ve Death Stranding oyunundaki Mama ve Lockne karakterlerini canlandıran Margaret Qualley’nin başrol koltuğunda oturduğunu da kelamlarına eklemişti. Bunun üzerinden çok geçmeden, Kojima Productions irtibata geçmiş ve kaldırılmasını talep etmiş. Lakin Henderson bu talebi geri çevirmiş.

Kojima’nın Xbox Oyunu Overdose Mu Çıkacak?

Xbox & Bethesda Games Showcase sunumundaki duyuru sonrasında ise, ünlü oyun gazetecisi yeni bir açıklama yaptı ve makalesinde bahsettiği Overdose oyununun Hideo Kojima ile Xbox iştirakinde geliştirilen bulut tabanlı oyun olduğunu söyledi.

Yayınladığı yeni yazısında bir evvelkinde belirtmeyi unuttuğu kilit bir ayrıntıya da değinen Henderson, gösterim sırasında oyunu oynayan kişinin bir taşınabilir aygıt kullandığını söylüyor ve aygıtın da Google Pixel olduğuna neredeyse tam emin olduğunu da açıkça belirtmiş.

Son olarak, Tom Henderson bahsi geçen kesitin başta tekrar ortaya çıkan eski bir kesit olduğunu düşünmüş olsa da, görüntünün kaynağı tarafından bu yılın başlarında hazırlandığını söylediğini aktarmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir