iPhone için Backbone One – PlayStation Edition Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

iPhone için Backbone One – PlayStation Edition duyuruldu. Şayet taşınabilir aygıtınızda oyun oynamayı seviyorsanız, bu aparat sizin için ülkü bir tecrübe sunacaktır. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere artık oyunculuk hudut tanımıyor. Bilgisayarlarımız, el ve konut konsolları derken taşınabilir aygıtların da işin içine girmesi ile çabucak her yerde oyun oynamak mümkün. Kelam konusu taşınabilir aygıtlar olunca, kimi oyuncular hiçbir ekipmana gereksinim duymadan oyun oynayabiliyor iken kimi oyuncular ise ek aparatlara gereksinim duyabiliyorlar.

iPhone için Backbone One – PlayStation Edition Satışa Sunulacak

Piyasada birçok farklı seçenek var ve bunların ortasına resmi olarak lisanslı taşınabilir denetim kolu Backbone – PlayStation Edition ismiyle bir alternatif daha dahil oldu. Ne var ki bu yalnızca iPhone aygıtlar ile kullanılabilecek.

Sizin de gördüğünüz üzere DualSense kolundan ilham alınarak üretilmiş olan bu apart, şimdilik yalnızca Birleşik Devletler, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İsveç, Hollanda ve Birleşik Krallık ülkelerinde satışa sunulacak. Vakitle öbür ülkelerdeki oyuncularla da buluşturulması planlanıyor.

Uzaktan Oynama uygulaması ile kablosuz ağ yahut taşınabilir bilgi irtibatını kullanarak PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsolunuzdaki oyunları rahat bir halde oynayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, çok sayıda PlayStation entegrasyonunu içeren bir Backbone – PlayStation Edition uygulaması da mevcut olacak.

Apple mağazasındaki ve GeForce Now kütüphanesindeki oyunlar ile de uyumlu olan aparat, telefonunuzun gücü ile destekleneceği için ekstradan şarj etmenize gerek olmayacak. Son olarak, 99.99 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacağını belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir