zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Immortals Fenyx Rising Yan Oyunu 2025’te Gelebilir

Immortals Fenyx Rising Yan Oyunu 2025’te Gelebilir

admin admin -
21 0

Oyun bölümünün kıymetli isimlerinden Jeff Grubb, Immortals: Fenyx Rising yan oyununa ait birtakım telaffuzlarda bulundu. Görünüşe nazaran oyun 2025 yılında satışa sunulabilirmiş. Pekala Grubb daha öbür neler dedi? Ayrıntılar haberimizde.

Esasen Gods & Monsters olarak duyurulan lakin Monster Energy tarafından yapılan itiraz nedeniyle ismi Immortals: Fenyx Rising olarak değiştirilen oyun, 3 Aralık 2020 tarihinde PC (Epic Games Store ve Uplay), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu.

Bizleri bir kere daha Yunan mitolojisine götüren öyküde, oyuna ismini veren Fenyx rolünde olup da her biri rablerden esinlenilmiş yedi farklı bölgeye ayrılan açık bir dünyada, Yunan rablerini karanlık bir lanette kurtarmak için gayret ediyorduk.

Immortals Fenyx Rising Yan Oyunu Çalışmaları Başlamış

Çıkışı sonrasında genişletme paketleriyle de desteklenen oyun için, bir müddettir ortalıkta devam oyununun geleceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Şimdilik Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Games Mess Decides podcast yayınına katılmış olan Giant Bomb gazetecisi Jeff Grubb tarafından söylenene nazaran Immortals: Fenyx Rising için bir yan oyun görebiliriz.

“Ubisoft Quebec’in Immortal Fenyx Rising devam oyunu, tam bir devam oyunu değil. Daha çok bir yan oyun. Üretim kademesindeki ismi Oxygen. Bu sefer Hawaili Polinezya kültürüne dayalı olacak. Yeniden İlah anlatımcı olacak. Görsel olarak yeniden stilize etmeye çalışacaklar, fakat daha az Breath of the Wild kopyası olacak. Geliştirilme öncesi kademenin başlarında. Birkaç konsept sanat çalışması gördüm. 2025’te gelebilir.”

Bakalım Ubisoft ve Ubisoft Quebec stüdyosunun Jeff Grubb tarafından söylenenlere nasıl bir geri dönüşte bulunacak yahut bulunacak mı? Muhtemel gelişmeleri takipte olacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir