Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions da Steam’e Geliyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ubisoft, Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions oyunlarının da önümüzdeki hafta Steam mağazasına geleceğini müjdeledi. Şimdiden Dilek listenize alabiliyorsunuz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Ubisoft, Epic Games ile 2019 yılında yaptığı mutabakat ile oyunlarını PC platformunda kendi mağazası ile Epic Games Store’a Özel olarak satışa sunmaya başlamıştı. Lakin Vakit içerisinde köprünün altından hayli bir su akmış olacak ki yakın bir Vakit Evvel yaptığı İlan ile Steam mağazasına Geri dönme kararının alındığını öğrenmiştik.

Bu duyurunun üzerinden Fazla geçmeden, Assassin’s Creed Valhalla 6 Aralık 2022 Salı günü Steam üzerinden de satışa sunulmuş ve 2019 yılının Nisan ayında kaldırılmış olan Anno 1800 de 8 Aralık 2022 Perşembe günü Geri dönüş yapmıştı.

Immortals Fenyx Rising ve Roller Champions da Steam Yolcusu

Fransız yayıncı oyunlarını dijital mağazaya getirmeye devam ediyor ve sıradaki oyunlar da Roller Champions ve Immortals Fenyx Rising olacak. Bir gün ortayla 13 Aralık 2022 ve 15 Aralık 2022 tarihlerinde kullanıcılar ile buluşacaklar.

Her iki oyunu da halihazırda Dilek listenize ekleyebiliyorsunuz. Şu Lahza için resmi sayfasında görünmüyor olsa da, Immortals Fenyx Rising oyununun standart sürümüne ek olarak hikaye odaklı üç indirilebilir içeriğine ek fiyat ödemeden erişim sağlayabileceğiniz Dönem Bileti içeren Gold sürümüyle de geleceğine Kuşku yok. Bu içeriklerin Müstakil olarak satın alınıp alınamayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Roller Champions Hakkında

Rekabete dayalı aksiyon ile işbirlikçi ekip oyununu bir ortaya getiren Roller Champions, üçe üç oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkmıştı. Oynanış sistemi olarak, topu aldıktan sonra kaybetmeden alanda bir Dönem atmanız ve nihayetinde de gol atmanız üzerine dayalı. Bu süreçte fazladan tipler tamamlayarak daha Çok puan kazanabilmek Mümkün oluyor.

Immortals Fenyx Rising Hakkında

Hikayeye nazaran, Fenyx rolünde olacağız ve Yunan rablerini karanlık bir lanette kurtarmak için çaba edeceğiz. Her biri rablerden esinlenilmiş yedi farklı bölgeye ayrılan bir Aleni dünyada geçecek olan senaryo boyunca, Achilles’ın kılıcı ve Daidalos’un kanatları üzere tanrısal güçlerini kullanarak Cyclops ve Medusa iç kuvvetli mitolojik canavarlar ile hem havada hem de karada savaşacağız. Çatışmalar sırasında ok iç Çeşitli silahlar ve telekinezi iç Türlü yetenekler kullanabileceğiz. Oyunda ayrıyeten çözülmeyi bekleyen bulmacalar da olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir