İkinci The Last of Us Sezonu Çekimleri Vancouver’da Başlayacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 01, 2023 Yorum Yok

Deadline sitesine yansıyan yeni habere nazaran, ikinci The Last of Us dönemi çekimleri için Vancouver kenti seçilmiş. Part 2 oyununun kıssasına geçilecek olan dizinin ikinci dönemi, Aka bir heyecanla bekleniyor. Ayrıntılar haberimizde.

The Last of Us, nihayet periyotta hiç olmadığı kadar gündemde kalmaya devam ediyor. 2020 yılı içerisinde çıkan Part 2 sonrasında, geçtiğimiz Yıl PlayStation 5 için satışa sunulan ve bu hafta içerisinde PC kullanıcıları ile de buluşan Part 1 ve sıra uyarlaması ile sık sık karşımıza çıkmıştı.

Daha birinci dönemin ikinci kısmındayken HBO şirketinden yeşil Fer Meydan ikinci dönem, bildiğiniz üzere devam oyununda yaşananları anlatacak. Ne Mevcut ki kimi açıklamalarda bulunan baş üretimciler Craig Mazin ve Neil Druckmann, ikinci oyunun Biricik bir döneme sığdırılamayacağını söylemişlerdi. Haliyle üçüncü, hatta tahminen dördüncü döneme da Kesin gözüyle bakabiliriz.

İkinci The Last of Us Dönemi Çekimleri Vancouver Kentinde Başlayacak

Geride bıraktığımız haftalarda Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Druckmann, ikinci dönem ile ilgili bir görsel paylaşarak bizleri heyecanlandırmıştı. Abby ‘Abigail’ Anderson karakterinin kolunu gördüğümüz bu görselin akabinde, Deadline sitesine yansıyan yeni habere nazaran, yeni dönemin çekimlerine Vancouver kentinde başlanacağı HBO tarafından onaylandı. Bir hatırlatma yapmak gerekirse, Part 2 oyununun öyküsü ise Pasifik Kuzeybatı’sında geçiyordu.

Geçtiğimiz ayın ortalarına yanlışsız HBO Max Youtube kanalı üzerinden dokuzuncu kısmı yayınlanan The Last of Us Podcast yayını sırasında Craig Mazin, “Aynı süreci tekrarlamamızı bekleyebilirsiniz, yani öyküyü Özel yapanın ne olduğuna ve öykünün ruhuna bakacağız. Ve buna dokunulmaması gerekiyor. Ve sonra da anbean tempo ve karakterler birebir kalabilir de değişebilir de. Bir ortamdan başkasına aktarır iken, o öyküye yapılması gerekeni yapacağız.” yorumunda bulundu.

Son olarak, Şubat ayının başlarında Josh Horowitz tarafından röportaja katılan Bella Ramsey ise “İkinci oyunda ne olduğunu biliyorum ve potansiyel olarak bir müddetliğine Pedro’suz olacağım için gerginim. Sahiden üzücü olacak.” demişti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir