Hogwarts Legacy, Örümcek Korkusu Olan Oyuncuları Düşünüyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 08, 2023 Yorum Yok

Hogwarts Legacy için yayınlanan yeni güncelleme ile örümcek korkusu olan oyuncular için bir Mani kaldırılmış oldu. Şayet sizin de örümcek endişeniz olup da bu yüzden oyunda ilerlemekte zorlanmışsanız, ilgili ayar ile Aka ölçüde rahat bir tecrübe yaşayabilmeniz Mümkün olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Warner Bros. Games cephesinde Hogwart Legacy ile ilgili Aka muvaffakiyetler kaynaklı Sevinç devam ediyor. 10 Şubat 2023 tarihinde birinci olarak PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulmuş olan oyun, nihayet açıklanan sayılara nazaran on beş milyon satış adedi barajını aşmış ve yayıncı şirketin bir milyar dolar gelir elde etmesini sağlamıştı. Bu durumun, oyunun dünya genelinde var jenerasyon konsollara nazaran daha yaygın bulunan PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkışının akabinde daha da katlanacağına Kuşku yok.

Hogwarts Legacy İçin Arachnophobia Modu Yayınlandı

Diğer yandan Hogwarts Legacy için yayınlanan güncellemeler ile içerik takviyesi de tam gaz devam ediyor. Yakın bir Vakit Evvel PC, PlayStation 5 ve Xbox Series güncellemesi, oyunun kapsayacak biçimde yığınla yanılgı çözümlemesi ve performans iyileştirmeleri, Twitch üzerinden düşürülebilecek Professor Ronen Kozmetik Seti için dayanak ve örümcek korkusu olan oyuncular için de Arachnophobia modu eklendi.

Erişilebilirlik seçeneklerine eklenen bu modu açtığınız vakit, Hasım örümceklerin görünümleri değiştiriliyor, örümceklerin sıçrayışları kaldırılıyor ve keskin çığlıkları azaltılıyor, Ufak örümcek yer tesiri yumurtaları kaldırılıyor ve sabit örümcek cesetleri görünmez oluyor. Ne Mevcut ki Field Guide üzerindeki örümcek görsellerine dokunulmuyor.

Esasen bu tarafta bir adımın atılması birinci günden beri geliştirici stüdyonun gündemindeydi ve en nihayetinde hayata geçirildi. Hem daha Çok şahsa erişilebilmesi, hem de oyuncuların hisli oldukları noktaların önemsendiğinin gösterilmesi açısından da yerinde bir atak olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir