Half-Life Alyx, VR Olmadan da Oynanabilecek

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Nis 10, 2023 Yorum Yok

GB_2 Development Team tarafından hazırlanan mod ile Half-Life Alyx, sanal gerçeklik aygıtı olmadan da oynanabilecek. Half-Life: Alyx NoVR modu, erken erişim etabıyla geliştirilmeye devam ediliyor. nihayet güncellemeye ait ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Valve, yıllar sonra yeni bir Half-Life oyunu ile karşımıza çıkmıştı. Ne Mevcut ki 2020 yılında satışa sunulan ve Alyx Vance rolünde olduğumuz yeni Half-Life, sanal gerçeklik aygıtlarına Özel olarak satışa sunulmuş ve oyuncuların Aka bir çoğunluğunun oyuna erişimine Mani koymuştu. Lakin birinci günden Çeşitli mod üreticileri, sanal gerçeklik aygıtı olmadan da oyunun oynanmasını sağlamaya çalışıyorlardı.

Half-Life Alyx, VR Olmadan da Oynanabilir Oluyor

Bahsi geçen mod üreticilerinden GB_2 Development Team, tahminen de en kolay tekniği Half-Life: Alyx NoVR ile ortaya koymuş olabilir. Geçtiğimiz yıldan bu yana oyunu sanal gerçeklik aygıtı olmadan oynatabilmek için optimize etmek ismine sıkı çalışan grup, mod için yeni güncellemeyi de yayınladılar. Her ne kadar şu anda erken erişim basamağında olsa da, niha sürümün yakın bir vakitte çıkması hedefleniyormuş.

Son güncelleme ise, şimdiye kadar yayınlananların en büyü oluyor ve Gravity Gloves için Türlü yenilikler sunuyor. örneğin rastgele bir nesneyi Irak bir aralıktan alabilmek üzere. Ayrıyeten kararlılık için Çeşitli yanılgı çözümlemeleri, diğer modlar için ek dayanak, daha Çok başarımın eklenmesi, anne karakterimizin devinim suratının düşürülmesi, attığımız adımlara Müsait ses efektlerinin eklenmesi ve daha pek Fazla yenilik de Laf konusu oluyor.

Her üç silah için toplamda üç silah geliştirmesi sunulan mod için yayınlanan yeni fragmana aşağıdan, mod hakkında daha Çok ayrıntıya buradan ve modun sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir