GTA: The Trilogy, Epic Games Mağazasına Bu Hafta Gelebilir

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 16, 2023 Yorum Yok

Bildiğiniz üzere GTA: The Trilogy – Definitive Edition, 2021 yılının Kasım ayı içerisinde satışa sunulmuştu. PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series konsollarının yanı sıra, PC tarafında da Rockstar Games Launcher için Özel olarak kullanıcılar ile buluşmuştu. Hem eski versiyonlarının dijital mağazalardan kaldırılarak oyuncuların yenilenmiş olanlara yönlendirilmesi, hem de sayısız teknik problemler ile Aka tenkitler Meydan GTA: The Trilogy – Definitive Edition için diğer mağazalara geliş beklenenden yakın üzere görünüyor.


İlginiz Çekebilir: GTA 5, İzometrik Kamera Açısından Epeyce Beğenilen Görünüyor


Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde, data madencisi videotech_ isimli Twitter kullanıcısı tarafından Steam mağazasının bilgi tabanında GTA: The Trilogy – Definitive Edition izine rastlamıştı. SteamDB sitesine rastlanan bu bulgu, 31 Ekim 2022 tarihinde eklenmişti. Haberi yazarken Denetim ettiğimizde de, 13 Ocak 2023 tarihinde de güncellenmiş olduğunu gördük.

GTA: The Trilogy Epic Games Mağazasına Ne Vakit Geliyor?

Şu Lahza için Rockstar Games tarafından resmi bir İzah getirilmemiş olsa da, GTA: The Trilogy – Definitive Edition 19 Ocak 2023 tarihinde Epic Games Store kullanıcıları ile buluşacakmış üzere görünüyor. Bilginin kaynağı ise Dealabs sitesinden billbil-kun oluyor. Kullanıcının kendisi aylık PlayStation Plus Essential oyunlarının hangilerinin olacağını, resmi İlan öncesinde, sıfır yanılma hissesi ile bizlere ulaştırıyor.

Billbil-kun tarih bilgisine ek olarak, birinci hafta boyunca % 50 indirim ile satın alım imkanının olacağını da paylaşımına beklemiş. Oyunun Rockstar Games Launcher fiyatının 530 TL olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, Şayet üçlemenin mağazaya gelişini sabırsızlıkla bekliyorsanız, şimdiden bir kenara 265 TL ayırın deriz.

Billbil-kun paylaşımında yalnızca Epic Games mağazasının ismini vermiş. Haliyle, birebir gün içerisinde Steam mağazasına da gelip gelmeyeceği şu durumda bilinmiyor. Resmi İlan yapıldığında, her şey açıklığa kavuşacaktır. Resmi İlan için de gözler Rockstar Games şirketine döndü. Bakalım ne Vakit yapmayı planlıyorlar. Gelişmeleri takipte olacağız.

Grand Theft Auto III Hakkında

Hayali Liberty City’de geçen oyunda, Claude rolündeyiz. Bir soygun sırasında ihanete uğrayan ve kız arkadaşı tarafından vefata terk edilen anne karakterimiz, intikam yemini için yola çıktıktan sonra, kendisini hata, uyuşturucu, çete savaşları ve yozlaşmanın dünyasında buluyor.

Grand Theft Auto: San Andreas Hakkında

Oyunun öyküsü Carl Johnson karakterinin etrafında dönüyor. Annesinin öldürülmesi üzerine konutuna dönen Carl, yozlaşmış otoriteler ve kuvvetli hatalılar ile çatışırken, eski çetesine ve hata hayatına Geri dönüş yapıyor.

Grand Theft Auto: Vice City Hakkında

Serinin en beğenilen oyunlarından olan Grand Theft Auto: Vice City’de, hapishaneden çıktıktan sonra uyuşturucu muahedesinde pusuya düşen Tommy Vercetti karakterinin rolündeyiz. Sorumluları aramakta olan Tommy, bir yandan da kentteki öteki hata örgütlerinden Sıkıntı alarak yavaş yavaş bir imparatorluk inşa ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir