Gran Turismo Filmi Fragmanı Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları May 02, 2023 Yorum Yok

Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması durumunda 11 Ağustos 2023 tarihinde vizyona girmesi planlanan sinema uyarlamasının çekimlerine Macaristan’da başlanmıştı. Sony tarafından gerçekleştirilen CES 2023 sunumunda da kısa bir tanıtım fragmanı yayınlanmıştı. Bugün ise birinci resmi Gran Turismo sineması fragmanı yayınlandı.

Gran Turismo Sineması Fragmanı

Üç dakikaya yakın uzunluğu olan fragmanda, sürecin başladığı vakitlerden itibaren gelişimini ve varılan noktayı görebiliyoruz. Bizleri hayli heyecanlı ve derinliği olan bir sinemanın beklediğine Kuşku yok.

Gran Turismo, gerçek bir kıssaya dayalı olacak. Nissan ile Sony, 2008 ile 2016 yılları ortasında GT Academy müsabakası düzenlemişler ve kazananlar ise Nissan Şoför Geliştirme Kursu için iştirak hakkı kazanmışlardı. Sinemada ise 2011 yılında düzenlenen bir PlayStation 3 müsabakasında Dubai 24 Saat’te doksan binden Çok iştirakçiyi yenen ve profesyonel yarış mesleğine başlayan Jann Mardenborough’nun öyküsü işlenecek.

Filmin direktör koltuğunda, Neill Blomkamp oturuyor. Senaryosu Jason Hall ve Zach Baylin ikilisi tarafından kaleme alınıyor iken, PlayStation Productions şirketinden Asad Qizilbash and Carter Swan, Doug Belgrad, ve Dana Brunetti ve ayrıyeten serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi de üretimci takımında vazife alacak.

Oyuncu takımında ise başrol oyuncusu Jann Mardenborough, Archie Madekwe tarafından canlandırılacak. David Harbour Mardenborough’ya eğitim verecek emekli bir şoför rolünde olacak iken, Orlando Bloom satış elemanı, Mardenborough’nun ebeveynleri Steve ve Lesley rolünde Djimon Hounsou ve Geri Halliwell-Horner, erkek kardeşi rolünde Daniel Puig, rakip şoför rolünde Josha Stradowski ve babası rolünde de Thomas Kretschman karşımıza çıkacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir