Gotham Knights Oyunundaki Kent En Büyük Gotham Olacakmış

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 27, 2022 Yorum Yok

Geliştiriciler tarafından söylenene nazaran, Gotham Knights oyunundaki şehir en büyük Gotham olacakmış. Fakat geliştiriciler bunun, en büyük harita olmasını istedikleri için olmasını istememişler. Ayrıntılar haberimizde.

DC Fandome 2020 sırasında duyurulmuş olan Gotham Knights, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri iptal edilerek, PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor. 25 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulması beklenen oyun, bildiğiniz üzere yeni görüntüsü ile Summer Game Fest sırasında da karşımıza çıkmıştı. Büyük buluşmaya dört ay kadar bir mühlet kalmış iken, Warner Bros. Games ve WB Games Montreal tarafından tanıtımlar yapılmaya devam ediliyor.

Gotham Knights Oyunundaki Kent Oldukça Büyük Olacak

Game Informer tarafından Baş Üretimci Fleur Marty ve Oyun Direktörü Geoff Ellenor ile yapılan röportaj sırasında Ellenor, her ne kadar ebat karşılaştırması yapılmamış olsa da, Gotham Knights’taki kentin şimdiye kadar çıkan Batman ile alakalı oyunlar genelindeki en büyük Gotham City olduğunu söylüyor. Hatta birçok Zoom daveti sırasında, en süratli seyahat metotlarından birisi olan Batcycle ile kentte gezinti yapmış.

Bu noktada Batcycle uzun aralı seyahatler için biçilmiş kaftan olduğundan ötürü, geliştiriciler kentin oyundaki versiyonunun fazlaca katmanının olmasını istemişler. Öteki bir deyişle, yalnızca olabilecek en büyük haritayı sunmak için büyük bir harita sunmuş değiller.

Gotham Knights Konusu

Gotham Knight kıssası, Batman karakterinin vefatının ardından geçiyor. Önlerindeki en büyük mahzurun kalkması sonrasında yeraltı cürüm dünyası Gotham sokaklarında cirit atmakta iken, kenti inançta tutmak, halka umudu yine getirmek, polislerin disiplinini tekrardan sağlamak ve hatalılara kaçacak deliği yine arattırmak ise Batman Family olarak tekrar bize düşecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir