God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Seçeneğine Kavuşacak

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Oca 10, 2023 Yorum Yok

SIE Santa Monica Studio tarafından yapılan İlan ile God of War Ragnarök Yeni Oyun+ seçeneği geliyor. Ne Mevcut ki ‘birazcık’ beklememiz gerekecek. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni Oyun+ seçeneği, oyunlar genelinde Fazla sık olmasa da gördüğümüz bir özellik ve farklı isimlerle karşımıza çıkabiliyor. bilhassa muvaffakiyetim avcılarının yahut Sıkıntı fantezisi yapmayı seven oyuncuların tercih ettiği Yeni Oyun+, bir oyunu birinci bitirişiniz sırasında açtığınız özelliklerin ve yeteneklerin, topladığınız ve geliştirdiğiniz silahların, evrakların bir sonraki oynayışınıza aktarılmasını sağlıyor. Haliyle de her şeyi tamamlama fırsatı buluyorsunuz.

God of War Ragnarök Yeni Oyun+ Seçeneği Duyuruldu

Bu özellik 2018 yılında çıkmış olan God of War için de eklendiği için, haliyle Ragnarök için de eklenmesi bekleniyordu. Çıkışının üzerinden bir buçuk ay geçmiş iken, geliştirici stüdyo tarafından beklenen İlan gerçekleştirildi. Net bir tarih verilmemiş olsa da, önümüzdeki yılın ilkbahar mevsiminde yayınlanacak.

Benzer biçimde Yeni Oyun+ özelliği ayrıntıları da paylaşılmış değil. 2018 yılında çıkmış olan oyuna ücretsiz  bir güncelleme ile eklenmiş olan özellik, yeni özelleştirme seçenekleri, zırh setleri, düşmanlar için yeni atak halleri ve daha pek Fazla şey ile gelmişti. Benzeri halde kapsamlı bir Yeni Oyun+ özelliğini God of War Ragnarök için de bekleyebiliriz. En azından yeteneklerimiz ve silahlarımız için yaptığımız geliştirmeleri, topladığımız eşyaları ve kilidini açtığımız taarruzları taşıyabileceğimizi varsayım edebiliriz. Gerisi ise SIE Santa Monica Studio tarafından paylaşılacak olan ayrıntılar ile netleşecektir.

God of War Ragnarök Konusu

Hikaye olarak 2018 yılındaki oyunun üç Yıl sonrasındaki bir vakitte geçecek olan devam oyunu, dünyanın sona ereceği Aka savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus’un hem dokuz diyarın tamamını gezecekleri ve yanıtları bulmaya çalışacakları hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacakları bir güçlü bir serüveni anlatacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir