zekaoyunlari.org | Eğlenirken Geliş

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bulmaca Oyunları
  4. »
  5. Fortnite, Yeni Bölüm ile UE 5.1 Desteği Kazandı

Fortnite, Yeni Bölüm ile UE 5.1 Desteği Kazandı

admin admin -
71 0

Fortnite için dördüncü kısım birinci dönem başladı. Görünüşe nazaran her yılın Aralık ayında Aka revizyon, Epic Games tarafından ileriye dönük olarak benimsenen yeni metot olacakmış üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Fortnite için Yeni Kısım Bugün Prestijiyle Başladı

Bugün başlayan yeni kısımda, üçüncü kısmın finalinde yaşanan olayların akabinde Kale, Örs Meydanı, Ücra Üs ve Çalışkan Çiftlik üzere kilit noktaların bulunduğu yeni bir ada haritası geldi. Elbette evvelki iniş noktalarından kimileri bu adada da karşımıza çıkacak.

Yeni adaya ek olarak, akrobatik hareketler yapabileceğiniz yahut kullanırken de ateş edebileceğiniz yeni arazi motosikletinin yanı sıra, mahzurların üzerinden koşarak atlama özelliği, Türlü yeni geliştirmeler, ekskalibre, yıldırım pompalı, uzman otomatik pompalı, lazerli taarruz ve çift şarjörlü hafif makineli üzere yeni tüfek çeşitleri ve yeni bir tabanca ve yeni şok dalgası balyozu, yeni eşyalar ve yeni Cenk Bileti satın almamız durumunda da yeni kıyafetler bizi bekleyecek.

Epic Games tarafından verilen ayrıntılarda, her bir müsabakanın başında birtakım pozisyonların Sıcak Noktalar olarak işaretleneceği ve bu noktalarda da yüksek nadirlikte silahlar taşıyan insansız hava araçlarının (drone) bulunacağı belirtilmiş.

Yeni dönemde Geralt ve Doom Slayer da Royale oyununa konuk olacak iken, Unreal Engine 5.1 motoruna da geçiş yapılmış durumda. Bu sayede, Nanite, Lumen, Sanal Gölge Haritaları ve Zamansal Harika Çözünürlük üzere anne özelliklerden hem PC hem de PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında sonuna kadar istifade edilecek.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir