FIFA 23 Switch Versiyonu Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Diğer platformlar ile eş vakitli olarak 30 Eylül 2022 tarihinde satışa sunulacak FIFA 23 Switch versiyonu, geçtiğimiz sene çıkan FIFA 22 Legacy Edition ile birebir olacak. Mevzuya ait yapılan açıklamanın ayrıntıları haberimizde.

FIFA 23, dün yayınlanmış olan tanıtım fragmanı ile Electronic Arts ve EA Sports tarafından duyurulmuştu. HyperMotion2 ile desteklenecek olan oyunda, genel olarak altı binden fazla animasyon ile gelmiş geçmiş en gerçekçi seri oyunu olacağı söylenmişti.

Barclays FA Women’s Muhteşem League ve Division 1 Arkema, 2022 Katar FIFA Erkekler Dünya Kupası ve Avustralya ile Yeni Zelanda ülkelerinin ortaklaşa düzenleyeceği Bayanlar Dünya Kupası, oyunun dikkat çeken istikametleri ortasında yer alır iken, teğe bir modların tümünde çapraz platform dayanağı, yeni risk-kazanç mekaniği, yenilenmiş duran top vuruşları, Oynanabilir Kıymetli Anlar, maç günü tecrübesi, yeni İKON’lar ve FUT Kahramanları ve daha birçok şey ile etkileyici bir kapanış perdesi olması planlanan FIFA 23 için yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor.

Bildiğiniz üzere 2018 yılından bu yana, satışa sunulan her yeni FIFA oyunu Switch kullanıcılarıyla da buluşuyor. Ne var ki PC, PlayStation ve Xbox versiyonlarına nazaran kısıtlanmış özellikler ile geliyor. Mesela son olarak FIFA 22, Legacy Edition ismi altında Nintendo konsoluna adım atmıştı. FIFA 23 için de birebir durum kelam konusu olacak.

FIFA 23 Switch Versiyonu Eksik Modlar ve Özellikler ile Çıkacak

Gerek Nintendo eShop sayfasında yer alan ayrıntıya, gerekse de Electronic Arts ve EA Sports tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, FIFA 23 Legacy Edition Meslek Modu, Bayanlar Memleketler arası Kupası, Lokal Dönemler, Çevrimiçi Dönemler ve Dostluk Maçları, Turnuvalar – UEFA Şampiyonlar Ligi, Başlama Vuruşu ve Marifet Oyunları’na ek olarak, güncellenen formaları, kadroları ve takımları, bayanlar futbol gruplarını ve birtakım yeni stadyumlar ı göreceğiz.

FIFA Ultimate Team tarafında ise, menajerlik misyonları, tek oyunculu maçlar ve çevrimiçi dönemler ve turnuvalar, çevrimiçi tekli maçlar ve takım kurma misyonları ile karşılaşacağız.

Rus Kadroları FIFA 23’e de Alınmayacak

Bildiğiniz üzere Ukrayna ile Rusya ortasında çıkan savaşın akabinde bir duyuru yapan Electronic Arts, FIFA ve NHL oyunlarındaki Rus ulusal kadrolarını ve kulüplerini çıkarttığını açıklamıştı. Birebir durum FIFA 23 için de geçerli olacak.

Amerika menşeli yayıncı tarafından Eurogamer sitesine yapılan açıklamada, Ukrayna halkı ile dayanışma içinde olmaya devam edildiği ve barış ortamının sağlanması davetinde bulunulduğu kelamlarına yer verilmiş. Ek olarak, FIFA ve UEFA içindeki ortaklar ile yürütülen uyumlu işbirliğinin bir kesimi olarak, FIFA 23 oyunundan Rus ulusal kadrosu ve kulüpleri çıkartılmış.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir