Far Cry 5’in 60 FPS Güncellemesi Yayınlandı

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Mar 16, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir beklenen şey sonunda oldu ve Far Cry 5’in 60 FPS güncellemesi yayınlandı. Yani PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarında akıcı bir halde oynayabilmek Muhtemel olacak. Ayrıyeten, bir sonraki hafta sonunda da fiyatsız oynayabilmek Mümkün olacak.

Bildiğiniz üzere PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarının çıkışının akabinde, pek Fazla geliştirici ve yayıncı tarafından oyunları için uyumluluk güncellemeleri çıkartılmaya başlanmıştı. Ubisoft tarafında ise Assassin’s Creed Origins ve Odyssey için misal adımlar atılmıştı. Far Cry 5 ise en Fazla talep Meydan oyunların ortasında bulunuyordu.

Far Cry 5’in 60 FPS Güncellemesi İndirilebiliyor

Fransız yayıncının dün yaptığı paylaşımın akabinde, beklenen güncelleme beşinci Yıl kutlamaları kapsamında bugün prestijiyle yayınlandı. Şayet oyunu şimdi oynamamışsanız yahut tekrardan oynamak istiyorsanız, işte size hoş bir fırsat diyelim.

Bahsi geçen güncelleme, tekli oyunculu yahut kooperatif takviyesi ile anne senaryo, Far Cry Arcade modu ve Tüm indirilebilir içeriklerini kapsıyor.

Ubisoft ayrıyeten 23 – 27 Mart 2023 tarihleri ortasında gerçekleşecek ve PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarını kapsayacak beş günlük bir fiyatsız oynama fırsatı da sunacak. Şayet oyundan mutlu kalırsanız, % 85’e varan indirimlerden faydalanarak tam sürüme geçiş yapabileceksiniz. Kaydettiğiniz etap ve kilidini açtığınız her şey eksiksiz olarak aktarılacak ve kıssaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Far Cry 5 Konusu

Seri tarihinde birinci kere Amerika’ya gittiğimiz oyunun senaryosu, Hope County bölgesini Denetim altında tutmakta olan Project Beygir Eden’s Gate isimli kıyamet günü tarikatının etrafında dönüyor. Biz ise bu bölgede kapana kısılmış olan isimsiz bir şerif yardımcısı rolünde olacağız. Gayemiz ise direniş kümeleri ile çalışarak bölgeyi Seed ailesi ve Eden’s Gate’in elinden kurtararak özgürlüğüne kavuşturmak olacak.

Far Cry 5 Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 yahut Windows 10 (yalnızca 64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz yahut AMD FX-6300 @ 3.5 GHz yahut eş değeri
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 yahut AMD R9 270
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1 yahut Windows 10 (yalnızca 64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz yahut AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz yahut eş değeri
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 yahut AMD R9 290X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir