Eski Guerrilla Games Oyunları Sunucuları Kapatılıyor

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Eki 28, 2022 Yorum Yok

Yakın bir vakit evvel Ubisoft tarafından yapılan eski oyunların sunucularını kapatma atılımının bir gibisi de Sony cephesinden geldi. Eski Guerrilla Games oyunları sunucuları kapatılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Eski Guerrilla Games Oyunları Sunucuları Yolun Sonuna Geliyor

Bildiğinizi üzere Japon teknoloji devi, son olarak bu yılın başlarında PlayStation Vita için satışa sunulmuş olan Soul Sacrifice ve Freedom Wars oyunlarının sunucularını kapatmıştı. Geçtiğimiz yılın Ocak ayında kapanan Killzone sayfasının akabinde, 12 Ağustos 2022 tarihinde Killzone: Mercenary, Intercept moduyla birlikte Killzone: Shadow Fall ve sanal gerçeklik oyunu RIGS Mechanized Combat League sunucuları da kapatılacak.

Sunucuların kapatılmasına dair şimdilik rastgele bir münasebet gösterilmiş değil, lakin muhtemelen bu oyunlar için ayrılan kaynakların yeni Horizon oyununa kaydırılması için bir alınan kararın bir sonucu olabilir. Öte yandan, şayet bahsi geçen oyunlardan platin kupa açmak üzere bir maksadınız varsa, süreci biraz hızlandırmanızın gerekeceğini söyleyelim. Her ne kadar tek oyunculu modlar oynanabilir olmaya devam edecek olsa da, belirtilen tarih geldiğinde çok oyunculu modlara erişim artık mümkün olmayacak. Yani önünüzde üç haftalık bir müddet var.

Killzone: Shadow Fall Hakkında

Shadow Marshal Lucas Kellan olarak barışı sürdürmek için her iki tarafın ortasına örülen duvarın bir bedeli olacağını biliyorsun. Ancak beşerler ve Helghast kuzenleri ortasında bir ayrılık olduğunda, bu açık bir çatışmaya dönüşür ve yanlışsız ile yanlış ortasındaki çizgi giderek bulanıklaşır, ne tıp bir kahraman olacağınıza karar vermek zorunda kalacaksınız.

Killzone: Mercenary Hakkında

Kronolojide Killzone 2 ve Killzone 3 ortasında kendisine yer bulan Killzone: Mercenary, yıldızlar ortası savaşın devam ettiği Vekta ve Helghan gezegenlerinde geçiyor ve Killzone, Killzone: Liberation ve Killzone 2 oyunlarındaki birçok değerli olayı ISA tarafından kiralanan paralı asker Arran Danner’ın gözünden bir daha görüyoruz.

RIGS Mechanized Combat League Hakkında

Mekanize savaş ve fütüristik spor karşılaşmalarının bir ortada olduğu patlayıcılarla dolu savaş alanlarında ‘RIGS’ olarak bilinen devasa makinelere pilotluk yapın.

Ekstra RIGS’lerin kilidini açmak için heyecan dolu tek oyunculu modda grup taktiklerinizi geliştirin ve çevrimiçi modda tüm dünyaya gösterin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir