Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (17 Kasım)

Bulmaca Oyunları, Genel, Online Zeka Oyunlar, Parkur Oyunları, Satranç, Strateji Oyunları, Ücretli Zeka Oyunları Kas 17, 2022 Yorum Yok

Epic Games’in fiyatsız oyunları indirmeye açıldı. Bu hafta iki oyuna ek olarak, seçili Rumbleverse paketini Biricik kuruş ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Pekala şu anda hangi oyunlar fiyatsız olarak dağıtılıyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha Çok oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem Aka hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta içerisinde verilen ayrıntıya nazaran, önümüzdeki yedi gün boyunca Dark Deity ve Evil Dead: The Game oyunlarına ek olarak Rumbleverse için Epic Cheerleader Paketi fiyatsız olarak dağıtılacak 24 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz durumunda ise, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki hafta için seçilen oyun ise STAR WARS: Squadrons.

Dark Deity Hakkında

Yemininden dönenler, Cenk çığırtkanları ve gizli yasak sırları kullananlar tarafından harap edilmiş Terrazael isimli bir dünyada geçecek olan Dark Deity oyununda, King Varic’in buyrukları doğrultusunda kapatılmış olan Brookstead Military Academy’den dört öğrencinin oluşturduğu bir kümesi yönlendireceğiz.

Delia krallığının hükümdarı, bin yıllık bir antlaşmayı bozmak üzeredir ve Brookstead öğrencileri ise topun ağzındadır. Ne Mevcut ki bu dört askerin mukadderatında boyun eğmeyecekleri Değerli bir husustan fazlası vardır.

Evil Dead: The Game Hakkında

Ash Williams yahut ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak üst seviye bir eşli mod ve Fazla oyunculu bir PVP aksiyon tecrübesi dolu bu oyunda Amel birliği yap! Üç Özgün Evil Dead sinemasının yanı Dizi STARZ özgünü Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden ilham Meydan bir oyunda dört hayatta kalandan oluşan bir grubun modülü olarak keşfet, topla, endişeni Denetim et ve dünyalar ortasındaki geçidi kapatmak için Gerekli modülleri bul.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce Misli bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, nihayet vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile Bir arada epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir